Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Prawo jazdy

Dyskusje na temat prawa, fotoradarów, videoradarów, mandatów, obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Pestar-Karcher_pl

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 26 mar 2012, o 19:00

Re: Prawo jazdy

Post8 mar 2013, o 15:24

Poniekąd racja,dobra szkołą jest podstawą sukcesu i co do tego chyba nikt nie ma żadnych wątpliwości. Jednak te nowe przepisy które wchodzą,mogą przyprawić o prawdziwy ból głowy.
Offline

luizkaa28

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): 24 lis 2014, o 07:35

Re: Prawo jazdy

Post26 paź 2015, o 08:27

A ktoś chodził może do tej szkoły jazdy tutaj? nie wiecie czy mają cierpliwych instruktorów?
Offline

SebaCDI

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 20 mar 2017, o 12:07

Re: Prawo jazdy

Post20 mar 2017, o 12:12

@luizkaa
ja chodziłem w Krakowie do http://autoakademia.pl i mogę śmiało polecić. Cierpliwi i wykwalifikowaniu instruktorzy. Pojazdy nowe (są nawet automaty) więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Offline

KierowcaBombowca

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 31 sty 2018, o 09:22

Re: Prawo jazdy

Post31 sty 2018, o 09:30

Słyszeliście o zmianach dla osób, które zdadzą prawo jazdy w czerwcu bieżącego roku? Jak dla mnie trochę to bezsensu, jakoś nie chce mi się wierzyć, że nagle poprawi się bezpieczeństwo na drogach. Podczas kursu powinno być więcej praktyki i wyjazdy na te płyty specjalne. Niech potrwa trochę dłużej ale skuteczniej niech uczą. A niemożliwość pracy jako kierowca (nawet dostawca pizzy) przez dwa lata to absurd.
_______________________________________________________________________________________________________________
http://pyrzowice-katowice-parking.pl parking lotnisko pyrzowice
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: Prawo jazdy

Post16 lis 2020, o 15:17

Ja to zaczęłam zdawać na prawo jazdy przed pandemią i potem nałożyło się kilka spraw i do tej pory do tego nie wróciłam. Będę musiała iść na jazdy doszkalające w poznaniu , bo nie wierzę, że sobie bez tego poradzę. Po prostu dla mnie to jest za dużo. I ogólnie muszę sobie wiele przypomnieć.
Offline

zwariowanapredkosc

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): 5 cze 2019, o 13:18

Re: Prawo jazdy

Post27 sty 2021, o 09:27

Nie powiem, dobrze, że poruszyliście temat prawa jazdy. Gdybyście planowali zdobyć takie uprawnienie i zastanawiali się, ile kosztuje, to dobrze trafiliście, bo mogę wam polecić ciekawy wpis opisujący ten temat. Wszystko wyjaśnione jest w tym https://www.provident.pl/blog/ile-kosztuje-prawo-jazdy-kategorii-b-poradnik-dla-przyszlego-kierowcy artykule. Szkoda, że jak ja robiłem prawko, to nie było takich dobrych materiałów. No cóż, wy macie lepiej. Możecie po prostu przeczytać i dowiedzieć się więcej!
Offline

michal2468

  • Posty: 737
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Prawo jazdy

Post8 lut 2021, o 10:09

Koniecznie zobaczcie na stronę testy na prawo jazdy Zdamy to tutaj są dostępne testy całkowicie za darmo możecie je wykonać i dobrze się przygotować do egzaminu teoretycznego. Skorzystajcie bo testy są bardzo pomocne i są oczywiście zgodne z pytaniami jakie pojawiają się na egzaminie.
Offline

Greg21

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 13 kwi 2021, o 10:47

Re: Prawo jazdy

Post13 kwi 2021, o 10:48

Swoje prawko zdobyłem kilkanaście lat temu i przyznam, że było to spore wydarzenie w moim życiu.
Offline

jessie09

  • Posty: 767
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Prawo jazdy

Post27 kwi 2021, o 12:51

Natomiast mnie zainteresowała szkoła jazdy kraków OES- która jak się dowiedziałam oferuje naukę jazdy w całej dobrej cenie. Zastanawiam się właśnie czy się do nich nie zgłosić, ponieważ chciałabym wykupić sobie dodatkowe lekcje. Jakoś poprzedni mój "nauczyciel" się nie sprawdził... A oni czytałam pozytywne opinie, także może warto byłoby do nich się zgłosić.
Offline

mczay

  • Posty: 1117
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Prawo jazdy

Post26 paź 2022, o 23:09

Myślę, że wiele osób marzy o tym, aby posiadać prawo jazdy, a ja jestem zdania, że nigdy nie jest za późno. Na jakie propozycje warto się decydować, jeśli chodzi o szkoły nauki jazdy? Na pewno ważne są opinie, a świetne opinie posiada szkoła https://www.elkaschool.pl/ .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Prawo i przepisy ruchu drogowego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość