Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Stłuczki bez strat

Dyskusje na temat prawa, fotoradarów, videoradarów, mandatów, obowiązkowych ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

cinek

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:11

Stłuczki bez strat

Post30 gru 2011, o 09:35

Jak wygląda taka sytuacja ? Wczoraj wracałem z zakupów pod Tesco, jakis młody kierowca zahaczył o samochód, podszedłem, nie zobaczyłem strat a sam kierowca oczywiście nawet sie nie zatrzymał... Jestem ciekaw jak wygląda w tym wypadku sytuacja ? Nie zdążyłem co najgorsze spisać numerów z tablicy, a i na kierowcę poszkodowanego nie miałem jak poczekać.
Offline

Yoori

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): 5 lis 2011, o 09:58

Re: Stłuczki bez strat

Post2 sty 2012, o 00:54

w tej sytuacji akurat jesteś niestety bezradny...
ogólnie to lepiej chyba nie iść na ugodę bo nigdy nie wiadomo z jakim typem mamy do czynienia i czy się nie wywinie od odpowiedzialności,
oczywiste jest chyba że jak się wywinie to zostajemy sami z problemem naprawy samochodu...
Offline

cino

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:12

Re: Stłuczki bez strat

Post12 sty 2012, o 07:10

Dokładnie, w dzisiejszych czasach z pewnością trzeba na to zwracać uwagę, bowiem ma to fundamentarne znaczenie. Młody stuknie ? Policja i tyle. W moim mieście odnotowano ostatnio przypadek takiej ugody. Winowajca poprosił o podjechanie na jeden z parkingów aby móc załatwić bankomat, to ten co miał straty, musiał potem gonić młodego po cąłym mieście, ale go dorwał ;)
Offline

LIfeloc_pl

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): 11 lis 2012, o 11:03

Re: Stłuczki bez strat

Post11 lis 2012, o 11:39

Zgadza się,co innego jeżeli spisałbyś chociażby numery tablicy rejestracyjnej. Wtedy masz namiar na właściciela samochodu. Inaczej niestety nic nie poradzisz. Całe szczęście,ze nie poniosłeś z tego tytułu żadnych strat.
www.Lifeloc.pl- alkomaty.
Offline

luizkaa28

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): 24 lis 2014, o 07:35

Re: Stłuczki bez strat

Post23 lis 2015, o 07:13

A nie wiecie czy można się zapisać na jakieś jazdy doszkalające np. tutaj? chciałabym uniknąć kolejnej stłuczki:)
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1352
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Stłuczki bez strat

Post20 kwi 2019, o 16:25

Z tym bankomatem to zdarzały się sytuacje że były one brane za cel. pamiętam jak ostatnio byłam w centrum handlowym i wypłacałam pieniądze z bankomatu Euronet http://www.marywilska44.com/sklepy/bankomat-euronet-2/ jak zawszę to robię. Moją uwagę zwróciło to, że teraz bankomaty wyglądają na jeszcze bardziej i lepiej zabezpieczone.

Powrót do Prawo i przepisy ruchu drogowego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość