Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Nawigacja

Uczestniczenie w ruchu drogowym, kultura jazdy, bezpieczeństwo, jak skutecznie i bezpiecznie dotrzeć do celu
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Kasjan

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): 18 sie 2010, o 21:51

Nawigacja

Post6 wrz 2011, o 03:16

z jakiej nawigacji korzystacie?
co w.g. was jest najdokładniejsze? automapa? mio? a może tomtom lub mapamap?
Offline

Mariusz

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sie 2011, o 09:25

Re: Nawigacja

Post15 wrz 2011, o 16:15

W Polsce to chyba rządzi AutoMapoa jęśli chodzi o dokładność.
Chociaż ostatnio trochę używałem Garmina i ichniego City Navigator Europe i całkiem nieźle toto się sprawdzało.
Korzystał ktoś więcej z CNE na terenie Polski? Jakieś wrażenia w porównaniu do AutoMapy?
Offline

Kasjan

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): 18 sie 2010, o 21:51

Re: Nawigacja

Post15 wrz 2011, o 16:34

o CNE to pierwsze słyszę,
ja mam inne pytanie - co z tymi nawigacjami w androidach, i te promowane przez Play wymagające stałego połączenia z internetem w celu zasysania map - jakoś słabo widzę ten pomysł ale nie miałem z tym do czynienia więc nie wykluczam że mogę być w błędzie - zna ktoś / korzysta ktoś z tego?
Offline

wingame

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:10

Re: Nawigacja

Post10 sty 2012, o 09:33

Mam telefon z Androidem, więc mogę się wypowiedzieć. Jesli wgrasz sobie normalną nawigację, a nie tą dedykowaną to normalnie mapy i trasy pobierasz przez GPS, ewentualnie raz na jakis czas aktualizacja map, czy też programu samego. Ja aktualnie korzystam z aplikacji Sygnic i jest spoko.
Offline

carlublin

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:11

Re: Nawigacja

Post12 sty 2012, o 07:19

Chyba tylko Android pozwoli nam na swobodę. Symbian, ani ten system od Google, to żadna rewelacja, malo możliwości, tak więc sam stawiałbym tylko na Androida jeśli chodzi o takie nawigacje.
Offline

luizkaa28

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): 24 lis 2014, o 07:35

Re: Nawigacja

Post21 mar 2016, o 09:39

Może trzeba by kupić taki sprzęt jak instalują w firmach transportowych? Spójrz tu chyba mają takie solidne rejestratory GPS.
Offline

maciejowski

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 24 paź 2019, o 05:53

Re: Nawigacja

Post3 lut 2020, o 16:46

luizkaa28 napisał(a):Może trzeba by kupić taki sprzęt jak instalują w firmach transportowych?


Dla osób potrzebujących stabilnego i zawsze gotowego do akcji urządzenia GPS, który będzie umieszczony w samochodzie (ale nie tylko), stworzono lokalizator GPS Guardian PRO https://www.gpsguardian.pl/lokalizator-gps-guardian-pro/. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom będzie niezauważalny i łatwy do ukrycia w miejscu niewidocznym dla potencjalnego złodzieja.
Offline

Arkadiusz1

  • Posty: 196
  • Dołączył(a): 8 lut 2022, o 08:34

Re: Nawigacja

Post8 lut 2022, o 09:58

Przecież to od Was zależy, w jaki sposób podejdziecie do tego tematu. Jeśli chodzi o dobór poszczególnych akcesoriów, to moim zdaniem warto byłoby na pewno zastanowić się nad tym, jakie akcesoria będą dla Was tutaj najkorzystniejsze. Na stronie https://www.rdc.pl/sponsorowany/te-akce ... rto-kupic/ czytałem więcej na temat rozwiązań do Iphonea. Co sądzicie na ten temat?
Offline

kamien01

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 20 maja 2022, o 09:13

Re: Nawigacja

Post20 maja 2022, o 09:15

Polecam nawigacje od https://efinch.pl/nawigacje-gps. Uwielbiam ich sklep, zawsze tam kupuję elektronikę do mojego samochodu!
Offline

mczay

  • Posty: 1153
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Nawigacja

Post27 cze 2022, o 22:32

Czy ktoś jeszcze w ogóle korzysta z CBradia? Czy można je jeszcze kupić?
Następna strona

Powrót do Ruch drogowy, nawigacja, CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość