Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Ramki z nadrukami

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

bianca

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 22 kwi 2019, o 12:02

Ramki z nadrukami

Post18 maja 2019, o 19:21

Znacie moze jakies sprawdzone techniki nanoszenia takich napisow?
Offline

edward4

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 22 maja 2019, o 07:06

Re: Ramki z nadrukami

Post22 maja 2019, o 07:07

Moim zdaniem takie coś na pewno jest bardzo interesujące.Może sam kiedyś tym się zastanowię. Zobaczę to jeszcze.

______________________________________________
tlen do domu
Offline

clubbed

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 22 kwi 2019, o 11:58

Re: Ramki z nadrukami

Post23 maja 2019, o 16:17

Duzo tutaj zalezy od tego jakich technik szukasz, mniemam ze chodzi o te najwyzszej jakosci. Prawda jest taka ze oszczednosci potrafia nam najczesciej wyjsc bokiem. Zreszta nie mowimy tutaj o rzeczach kosztujacych jakies wielkie pieniadze wiec tym bardziej powinnismy sobie dac spokoj z oszczednosciami. Przeciez tablica rejestracyjna wraz z ramka jest poddana kazdego dnia niekorzystnym warunkom atmosferycznym takim jak slonce czy deszcz. Jesli mowimy o nadruku naklejanym to wytrzyma on gora kilka tygodni zanim zacznie zmieniac swoja barwe az do wyblakniecia. Wybierajac ramki do tablic rejestracyjnych z własnym nadrukiem trzeba postawic na jedna z dwoch glownych metod nadruku czyli sitodruk badz tez druk cyfrowy uv. Oczywiscie duzo tutaj zalezy od zastosowanie bo ta pierwsza bedzie bardziej czasochlonna gdyz kazdy kolor naklada sie osobno jednak jest on bardziej wyrazisty. W drugiej metodzie stawiamy na bardzo wysoka jakosc samego druku wiec to juz od nas zalezy co wybierzemy. Przykladowe realizacje mzoesz zobaczyc w galerii na tej stronie - https://ramki.com.pl
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1365
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Ramki z nadrukami

Post14 kwi 2020, o 11:25

Ja jeszcze nigdy nie miałam okazji zamawiać takich rzeczy więc nie wiem gdzie można je dostać. Natomiast jeśli chodzi o samą drukarnię internetową to wiem, że https://chroma.pl/pl posiada bardzo bogatą ofertę wydruków. Oczywiście jeśli zależy nam również an wysokiej jakości, bo taką tak jesteśmy w stanie otrzymać.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1365
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Ramki z nadrukami

Post6 mar 2021, o 12:37

Mogę teraz jeszcze dodać, że bardzo ważną kwestią jest również to, aby zawsze mieć przy sobie wizytówki. Ja swoje drukuję w Olsztynie w https://dobrewizytowki.pl/wizytowki-olsztyn/ i jestem zdania, że jak najbardziej jest to dobre rozwiązanie. W końcu takie wizytówki często się przydają.
Offline

Denis

  • Posty: 213
  • Dołączył(a): 28 mar 2022, o 13:23

Re: Ramki z nadrukami

Post16 sty 2023, o 21:54

Warto na pewno zwrócić uwagę na jakość wykonania, jeśli chodzi o ramki oraz podkładki pod tablice rejestracyjne dla samochodu. Będziecie mogli znaleźć je w ofercie Unital, dzięki czemu zadbacie o to aby tablice trzymały się stabilnie, bez obawy o ich odpadnięcie podczas jazdy. Dodatkowo również wykonują takie usługi, jak doming. Dzięki temu wykonać mogą Wam również napisy 3D doming oraz różnego typu świetne breloki.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1365
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Ramki z nadrukami

Post5 kwi 2023, o 10:37

W sumie gdy jeszcze chodzi o takie rzeczy to ja również chcę powiedzieć, że bardzo ważną opcją jest to aby wiedzieć także gdzie właśnie najlepiej jest zamówić aluminiowe ramki do znaków. Ja jestem zdania, że bardzo dobry wybór takich rzeczy jest zawsze w https://znaki-bhp.pl/produkty/278_alumi ... _do_znakow więc polecam wam zapoznanie się z takim materiałem.
Offline

janko46

  • Posty: 360
  • Dołączył(a): 28 wrz 2022, o 11:18

Re: Ramki z nadrukami

Post20 wrz 2023, o 14:39

Szukając solidnej ramki na rejestrację do samochodu, natknęłam się na ramka na rejestracje od UNITAL. Według mnie, ich konstrukcja jest przemyślana i gwarantuje, że tablica nie wysunie się przypadkiem.

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości