Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

jarecki89

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 31 mar 2021, o 17:24

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post7 kwi 2021, o 15:03

To i ja jeszcze podrzuce stronkę https://strefa-pozyczek.pl/chwilowki/smartney/
Myślę ze warto wcześniej sobie wszystko posprawdzać i poczytać.
Offline

radziu

  • Posty: 92
  • Dołączył(a): 19 sty 2021, o 08:43

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post16 kwi 2021, o 05:26

A co to, nie wiecie, gdzie zasięgnąć pomocy, jeśli chodzi o kredyty? To już wam podpowiadam, że tutaj https://doradcafinansowy-trojmiasto.pl/ ... owy-rumia/ macie spoko kolesia, który ma do tego smykałkę. Jako pośrednik powie Wam, co możecie, albo czego nie możecie i jakie macie zdolności kredytowe.
Offline

michal2468

  • Posty: 737
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post17 maja 2021, o 14:47

Jeśli szukacie dobrego kredytu to wiele informacji na ten temat kredytów udzielą Trinity Finance to eksperci jeśli chodzi o tę dziedzinę. Doradzą, porównają najciekawsze oferty i wam je szczegółowo przedstawią a jak wybierzecie jedną z nich to przygotują wniosek kredytowy oraz złożą go do wybranego banku. Warto skorzystać z takiej usługi.
Offline

marianwieczorek

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 9 lip 2021, o 10:53

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post9 lip 2021, o 10:55

Nie mam doświadczenia z pożyczkami. Ale znam dobrą stronę, gdzie można handlować i uzyskać nie mały dochód.
trade handel pro
Życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach.
Offline

adamstas

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 14 lip 2021, o 06:50

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post14 lip 2021, o 06:54

Najlepiej w banku jeśli posiadamy odpowiednio dobrą zdolność i historię kredytową. Jeśli zależy nam na większej kwocie to znacznie korzystniejszym rozwiązaniem będzie pożyczka hipoteczna, ale tu konieczne jest już dodatkowe zabezpieczenie na nieruchomości.
Offline

cudek

  • Posty: 476
  • Dołączył(a): 4 mar 2021, o 08:07

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post13 sie 2021, o 10:55

Znalezienie kredytu to nie lada wyzwanie, które pochłania wiele czasu i często z powodu niewiedzy i braku doświadczenia powoduje, iż popełniamy błąd. Dlatgeo zamiast ryzykować, warto odezwać się do doradca kredytowy warszawa Ja z czytsym sumieniem mogę polecić wam p. Kingę Burcan.
Offline

duszek

  • Posty: 154
  • Dołączył(a): 28 cze 2018, o 22:52

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post25 sie 2021, o 01:33

Faktycznie to prawda. Ale trzeba sprawdzać, analizować, na pewno nie można podchodzić lekceważąco do tematu kredytów. Także warto sprawdzić sobie finanse dla ciebie opinie w razie gdyby potrzebna była pomoc przy oddłużaniu
Offline

Pink_one

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): 26 lip 2021, o 16:04

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post7 wrz 2021, o 10:15

Jeśli potrzebujemy dodatkowych środków to warto zapoznać się z różnymi sposobami ich otrzymania. Oczywiście kredyt gotówkowy to jeden z nich, ale warto też zapoznać się z informacjami o kartach kredytowych. Można je zdobyć na tym blogu https://axi-card.pl/blog/karta-kredytow ... kredytowej Dzięki niemu i ja zdecydowałam się na kartę kredytową i jestem bardzo zadowolona z korzystania z niej.
Offline

jessie09

  • Posty: 767
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post2 paź 2021, o 10:39

Jak chodzi o takie aspekty, jak pożyczka dla małych firm , to zdecydowanie warto byłoby tutaj postawić na firmę Fair Finance, która ma ogromne doświadczenie w tej branży i jest niezawodna. Może wam doradzić, która opcja będzie dla was odpowiednia i korzystna.
Offline

barek131

  • Posty: 345
  • Dołączył(a): 4 sie 2021, o 12:39

Re: Kredyt gotówkowy - gdzie ?

Post20 paź 2021, o 11:22

Jakiś czas temu zepsuł mi się samochód, dlatego bardzo potrzebowałem pieniędzy, a w banku nie mogłem uzyskać kredytu. W poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty pożyczki pozabankowej korzystałem z rankingu dostępnego na stronie https://ibrok.pl/pozyczki-pozabankowe/ .
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości