Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Zestaw mebli ogrodowych

Coś na rozluźnienie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

mczay

  • Posty: 1171
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Zestaw mebli ogrodowych

Post27 sty 2020, o 15:48

Jaki zestaw ogrodowy mam zamówić do siebie do nowo założonego ogrodu? Coś klasycznego czy może raczej nowoczesnego? Co jest teraz modne? Jakie komplety ogrodowe macie u siebie? Spytam jeszcze mojej rodziny może o ich zdanie w tym temacie. Wybór mebli jest teraz tak duży że sam nie wiem.
Offline

multis

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 12 kwi 2020, o 16:36

Re: Zestaw mebli ogrodowych

Offline

basia231

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 9 wrz 2020, o 08:41

Re: Zestaw mebli ogrodowych

Post9 wrz 2020, o 08:42

Żeby nie niszczyć mebli, jeśli chcecie przeprowadizć rury, polecam skorzystac z fachowca hydraulika, który dobrze to zrobi.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1365
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Zestaw mebli ogrodowych

Post21 lis 2021, o 12:11

Ogólnie sam ogród jest bardzo ważnym miejscem i ja również jestem zdania, że na pewno warto jest wiedzieć czy studnia głębinowa to dobry wybór. Na pewno zobacz, że również będą potrzebne w tej sytuacji zestawy hydroforowe aby całość działała jak należy.
Offline

Anka21

  • Posty: 350
  • Dołączył(a): 15 mar 2020, o 11:13

Re: Zestaw mebli ogrodowych

Post23 sty 2022, o 08:23

Pewnie, że tak. Kluczem w tym przypadku mogłoby być odpowiednie rozplanowanie rozkładu całego ogrodu. Ja czytałam na stronie https://www.liderbudowlany.pl/artykul/o ... ie-oplaca/ trochę więcej na temat basenów stelażowych. Myślicie, że warto iść w tym kierunku? Z chęcią poznam Wasze opinie.
tekst sponsorowany

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości