Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Samochody elektryczne

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Janusz

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 23 cze 2019, o 18:17

Re: Samochody elektryczne

Post8 sie 2019, o 20:14

Ja nie jestem przekonany.
Offline

RealYani

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 8 sie 2019, o 20:15

Re: Samochody elektryczne

Post9 sie 2019, o 10:41

Trudno sie nie zgodzic z ta opinia. Samochody elektryczne beda w przyszlosci bardzo ekonomiczne jednak do tego czasu trzeba sie zadowolic tym co jest. Wiele osob ma dosc ograniczony budzet i szuka okazji na wszelkiej masci ofertach internetowych czy tez gieldach. Moim zdaniem to jest slepa uliczka poniewaz nigdy do konca nie wiemy jaka przeszlosc ma dany samochod. Wszystko mozna przeciez zatuszowac i to doslownie. Taki zakup moze sie wiazac z wiekszymi kosztami remontu w niedalekiej przyszlosci, dlatego trzeba sie dobrze zastanowic zanim bedzie za pozno. Z drugiej strony jest wiele mozliwosci finansowania zakupu, u Dacii mozna kupic wszystkie modele w ten sposob. Mi spodobal sie ostanio Logan - https://www.dacia.pl/samochody/logan-mc ... lniki.html od stronych technicznej. Parametry ma niczego sobie.
Offline

kazuar

  • Posty: 125
  • Dołączył(a): 13 kwi 2016, o 07:26

Re: Samochody elektryczne

Post25 wrz 2019, o 05:38

Samochody elektryczne póki co są ok jako drugie auto w gospodarstwie domowym, takie typowo miejskie ze względu na dość mały zasięg i brak stacji ładowania poza miastem. Brałem je pod uwagę ale w końcu wybrałem wypasione auto z salonu Porsche Centrum Sopot
Offline

Krystian56

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 2 kwi 2019, o 12:43

Re: Samochody elektryczne

Post21 paź 2019, o 09:01

Coraz więcej marek oferuje samochody elektryczne i są one coraz silniej promowane w branży. W zeszłej edycji Car of the Year tytuł zgarnął Jaguar I-Pace, w tym jest też kilku mocnych, elektrycznych kandydatów, takich jak Audi e-tron - tu pełna lista: https://dobraflota.pl/aktualnosci/car-of-the-year-2020-nominacje. Według mnie popularność samochodów elektrycznych nadal będzie rosła - szczególnie, że są tak mocno promowane. Acz nie jestem przekonany, że całkowicie wyprą auta spalinowe - przynajmniej w przeciągu najbliższych 10 lat.
Offline

rostant

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 28 lis 2019, o 17:02

Re: Samochody elektryczne

Post28 lis 2019, o 17:04

Widzę że kolega nie za bardzo know now o co tam chodzi. Dużo osób będzie myślało tak jak usłyszy w świecie. Dlatego tyle portali porusza ten temat, żeby wpłynąć na jak największą liczbę osób. Masowo zmieniają perspektywę
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: Samochody elektryczne

Post22 gru 2020, o 17:19

Cieszę się, że coraz więcej takich wątków pojawia się na forach. To oznacza, że coraz szczególniej myślimy o ekologii i o tym, co się dzieje z naszą planetą. A tu https://dietly.pl/blog/kategoria/ekologia macie też sporo wskazówek, jak dbać o środowisko. A to w końcu portal Dietly, porównywarki cateringów. Dla nich bycie eko też jest ważne .
Offline

michal2468

  • Posty: 756
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Samochody elektryczne

Post8 cze 2021, o 08:33

Mam dla was super stronę czajnik 24V tutaj znajdzieice mnóstwo fajnych czajników samochodowych. Akcesoria tworzone z myślą o tych, którzy spędzają za kierownicą dużo czasu, żeglują lub wypoczywają w kamperze. Jest to wygodna opcja polecam
Offline

jabo39

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 6 paź 2021, o 09:31

Re: Samochody elektryczne

Post8 paź 2021, o 14:59

Offline

Zemka

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): 28 lip 2021, o 16:58

Re: Samochody elektryczne

Post8 paź 2021, o 16:45

Bez względu jaki samochód kupimy, czy to będzie spalinowy, czy elektryczny to warto o niego odpowiednio zadbać. Pomogą nam w tym odpowiednie kosmetyki samochodowe Zawsze warto kupować je w odpowiednich sklepach, gdzie mają atestowane i sprawdzone rzeczy
Offline

mczay

  • Posty: 1167
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Samochody elektryczne

Post15 paź 2021, o 10:55

A jakie polecacie ubezpieczenie do takiego auta? Bo sam nie wiem jakie mam wybrać, w sieci jest tyle ofert. Z tych które oglądałem to ta https://beesafe.pl/ ma najniższą składkę i widze że opinie od klientów mają dobre. Co o nich wiecie? Warto?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kazuar i 12 gości