Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Szukamy blogerów motoryzacyjnych

Co nowego na świecie, nowinki motoryzacyjne, nowoczesne technologie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Bob1897

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 16 lip 2012, o 08:51

Szukamy blogerów motoryzacyjnych

Post16 lip 2012, o 10:32

Witam,

Reprezentuję portal motoryzacyjny Przyspieszenie.pl. Otwieramy właśnie nową, platformę blogerską- Motoblogi.pl. To pierwsza w Polsce motoryzacyjna blogosfera. Jesteśmy na etapie poszukiwania blogerów, zdolnych do tworzenia ciekawej treści. W związku z tym chciałbym zaproponować któremuś z administratorów, lub najaktywniejszych użytkowników Państwa forum, prowadzenie własnego bloga na naszej platformie. Chcemy zgromadzić specjalistów od każdej dziedziny motoryzacji i najpopularniejszych samochodów/motocykli. Na blogu można promować swoje nazwisko, forum, stronę etc. Nie ma ograniczeń treściowych. Blogi będziemy promować na portalu Przyspieszenie.pl i kilku innych stronach.

Motoblogi nie pobierają opłat za prowadzenie bloga, przeciwnie, pozwalają blogerom zarabiać na reklamach google. Oczywiście dochody zależne są od popularności bloga i ilości treści. Kontakt: redakcja@przyspieszenie.pl

Z poważaniem,
Redakcja Przyspieszenie.pl
Motoblogi.pl
Offline

oldi

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 23 wrz 2011, o 20:13

Re: Szukamy blogerów motoryzacyjnych

Post19 sie 2012, o 19:14

Ciekawa oferta. Z przyjemnością sprawdzę szczegóły :-)
Offline

Pestar-Karcher_pl

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 26 mar 2012, o 19:00

Re: Szukamy blogerów motoryzacyjnych

Post7 wrz 2012, o 08:47

Byłem na Waszym portalu i faktycznie można dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy. Myślę,że ze znalezieniem specjalistów z danej dziedziny nie będziecie mieli większego problemu.


Pozdrawiam www.Pestar-Karcher.pl
Offline

Karlsoon

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 27 lut 2020, o 13:25

Re: Szukamy blogerów motoryzacyjnych

Post27 lut 2020, o 13:26

advise Davivich, from Russia
Offline

mczay

  • Posty: 1171
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Szukamy blogerów motoryzacyjnych

Post22 kwi 2021, o 13:31

Współpraca z takimi blogerami w celu promocji to dobre rozwiązanie, influencer marketing jest coraz bardziej popularny. TUtaj https://fabrykamarketingu.pl/czytelnia/ ... -kampanii/ sobie poczytaj też jak dobrze dobrać ich do produktów które będziesz promować bo to też ważne.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1365
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Szukamy blogerów motoryzacyjnych

Post7 paź 2021, o 18:17

Jak dla mnie samo już czytanie o motoryzacji jest czymś niezwykle fajnym i jestem zdania, ze przede wszystkim jest to bardzo ciekawa tematyka. Nawet niedawno natrafiłam na bardzo interesujący blog motoryzacyjny https://blog.aparts.pl/ gdzie właśnie bez problemów znajduję wiele ciekawych artykułów na te tematy.

Powrót do Nowości w świecie motoryzacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości