Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Peugeot czy...?

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kazuar

  • Posty: 118
  • Dołączył(a): 13 kwi 2016, o 07:26

Peugeot czy...?

Post7 sty 2018, o 17:35

Mój budżet to ok 80tys ale chcę auto wygodne, dobrze wyposażone, czy poza peugeotem jestem w stanie znaleźć przyzwoitego suva czy od razu dać sobie spokój? Oczywiście mówimy o nowym samochodzie z salonu, nie chcę już używki.
Offline

eddwarda

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 11 lut 2018, o 15:23

Re: Peugeot czy...?

Post12 lut 2018, o 15:20

w peugeot mają przyzwoite suvy, także ja bym sobie dała spokój z szukaniem dalej jakiegoś samochodu. Zdecydowanie idź do salonu i kup model 2008 lub 3008, i faktycznie używanych aut w ogóle nie ma co brac pod uwagę. Ja z mężem planujemy się wybrać do nich do salonu, bo cały czas jemu powtarzam, że ta wyprzedaż niedługo się skńczy, a już planujemy kupno nowego auta od kilku miesięcy
Offline

Cyryl

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 17:52

Re: Peugeot czy...?

Post16 paź 2019, o 09:16

Ja kupiłem Peugeota używkę, ale w doskonałym stanie technicznym - od Autoloco, salonu, który słynie z rzetelności i szerokiej oferty proponowanych aut. Skontaktowaliśmy się internetowo, przez otomoto - odpowiadają tam błyskawicznie.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1352
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Peugeot czy...?

Post3 lut 2020, o 20:30

W sumie to już jest zazwyczaj nasza indywidualna opcja i jeśli faktycznie chcemy taki model auta to szukajmy takiego. Zresztą jeśli ja kupuję jakikolwiek samochód to wtedy kontrola samochodu przed kupnem Warszawa jest obowiązkowa, gdyż chcę aby dany samochód przejrzała osoba która ma o tym spore pojęcie.
Offline

saganowski

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 6 kwi 2020, o 08:30

Re: Peugeot czy...?

Post8 kwi 2020, o 19:54

Ja mam auto innej marki, ale muszę przyznać że świetnie się sprawdza i nie mam żadnych problemów z nim. Staram się także o niego dbać jak tylko umiem, czyli częste mycie jak i używanie profesjonalnych kosmetyków https://showcarshine.pl/ do jego pielęgnacji.
Offline

KAMIL78

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 29 paź 2020, o 10:01

Re: Peugeot czy...?

Post29 paź 2020, o 10:06

Warto przed zakupem sprawdzić historię auta po numerze VIN https://www.historiaszkod.pl. Masz większa pewność co kupujesz.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1352
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Peugeot czy...?

Post26 sie 2022, o 17:57

W sumie jeśli akurat ta marka pojazdu nam odpowiada to ja jestem zdania, że jak najbardziej może to być bardzo fajna opcja. W każdym razie jak dla mnie także ciekawie w https://autowizja.pl/2022/07/kiedy-trze ... samochodu/ napisano o tym kiedy trzeba tłumaczyć umowę kupna samochodu.
Offline

mczay

  • Posty: 1119
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Peugeot czy...?

Post10 paź 2022, o 20:38

Offline

mirus

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 10 mar 2022, o 15:32

Re: Peugeot czy...?

Post25 paź 2022, o 19:08

A to już jaki Ci się podoba :) Najważniejsze, żeby właściciel był zadowolony, bo w końcu to on wydaje pieniądze i później cały ciężar na siebie w związku z autem, ubezpieczeniem, badaniami technicznymi itp. A te osoby które nie chcą mieć takiego problemu to korzystają po prostu z Wypożyczalnia samochodów Warszawa i po temacie.
Offline

furiax

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 27 kwi 2022, o 11:44

Re: Peugeot czy...?

Post10 lis 2022, o 12:17

Jak masz wystarczający budżet, to po co sobie odmawiać takiej przyjemności? Mimo wszystko, jak już kupujesz samochód to ogarnij w porę temat mechanika, bo znalezienie kogoś konkretnego i to na czas, to wcale nie takie proste zadanie. Po długich poszukiwaniach znalazłem kogoś odpowiedniego. Mechanik Ferrari Gdańsk to osoba, która ma ogromną wiedzę o motoryzacji i wie, jak naprawiać auta. Jestem zadowolony z jego usług.
Następna strona

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość