Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Auto rodzinne

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Neodriver

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 16 mar 2016, o 07:36

Re: Auto rodzinne

Post16 mar 2016, o 07:37

Dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest Vectra Combi, kumpel ma , jeździłem i naprawdę dobre autko, mało pali, jest kompaktowe , nie psuje się, czego chcieć więcej ?
_____________________
sprawdź - skup aut za gotówkę łódź
Offline

Cyryl

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 17:52

Re: Auto rodzinne

Post4 wrz 2019, o 18:03

Weź coś od Forda albo Vectrę. Ale najważniejszy i tak jest stan techniczny, zwłaszcza w przypadku aut używanych. Dlatego własne kupuję tylko od Autoloco, tam mam pewność, że wszystko jest w zgodzie z papierami, auto ma niski przebieg i jest bezwypadkowe. Można sprawdzać do woli przy pracowniku autoloco, nie mają nic przeciw, sam sprawdzałem lakier laserem. Ceny też świetne, budżetowe.
Offline

kazuar

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): 13 kwi 2016, o 07:26

Re: Auto rodzinne

Post25 wrz 2019, o 07:26

Szczerze mówiąc ja bym radził podjechać do salonu Porsche Centrum Sopot, ja tam dostałem bardzo atrakcyjną ofertę na luksusowego macana s a więc zanim się zdecydujesz sprawdź też tą możliwość bo szkoda coś takiego przegapić
Offline

Cyryl

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 17:52

Re: Auto rodzinne

Post17 paź 2019, o 08:47

Najlepiej w kwestii doboru dostosowanego do twoich potrzeb doradzą ci w salonie Autoloco - to znawcy, którzy nierzadko swoimi trafnymi sugestiami pomagają klientom podjąć ostateczną decyzję. Przy tym ich auta używane są w doskonałym stanie technicznym i za naprawdę rozsądne pieniądze. Warto kontaktować się z nimi przez otomoto - odpowiadają błyskawicznie.
Offline

zwariowanapredkosc

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): 5 cze 2019, o 13:18

Re: Auto rodzinne

Post17 paź 2019, o 11:35

Volvo super wybór, ja sam ostatnio zakupiłem właśnie i jestem mega zadowolony. Do zakupu w sumie nie przekonaly statystyki o tym jakie to bezpieczne auto. Wziąłem w leasing za pośrednictwem https://www.scmultirent.pl ma firmę , bo tka mi się bardziej kalkulowało i dodatkowo jakieś fajne bonusy maja także skorzystałem, bo czemu nie : ) te bmw też fajne, ale ja od kiedy mam te volvo s60 to nie myślę nawet o innej marce i myslę, że jak nic sie nie zmieni u nich to zostane już przy volvo na długo
Offline

yester

  • Posty: 131
  • Dołączył(a): 25 cze 2018, o 09:38

Re: Auto rodzinne

Post27 paź 2019, o 10:33

A gdzie kupujecie auta? ja zastanawiam się czy warto kupować samochody używane czy jednak odkładać na nowe auta. Znajomi nie tak dawno kupili używany samochód ale normalnie w salonie Toyoty. Tu dokładnie http://www.pewnyautomobil.pl/ w Zabrzu. Oni prowadzą sprzedaż aut używanych ale takich jak nowe, bo dokładnie sprawdzonych przez najlepszych mechaników. I na sprzedaż wystawiane są tylko te samochody które przeszły pozytywnie taką diagnostykę. Co ciekawe auto można zakupić na kredyt bądź wziąć w leasing. Korzystając z programu Toyota Plus na takie auto można uzyskać także 12 miesięcy gwarancji.
Offline

RealYani

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 8 sie 2019, o 20:15

Re: Auto rodzinne

Post17 kwi 2020, o 12:00

Przed zakupem samochodu nalezy dobrze sie rozeznac w tym co jest aktualnie dostepne na rynku oraz zadac sobie pytanie czego tak wlasciwie oczekujemy. Niestety wiekszosc z nas nie potrafi tego doprecyzowac poniewaz twierdzenie, ze auto powinno byc ladne to troche za malo. Dla mnie najwazniejsze sa niskie koszta eksploatacji oraz jak najmniejsza awaryjnosc. Trzeba miec rozeznanie w tym jaki serwis bedzie najbardziej sprzyjal naszemu portfelowi. Z tego co mozna wyczytac w internecie to najwieksza popularnoscia ciesza sie modele od Renault. Zobaczcie dla przykladu Clio - https://www.renault.pl/samochody-osobow ... -ceny.html Idealnie nada sie na auto do przemieszczania sie po miescie jak i w dalsze trasy. Spalanie takze ma bardzo niskie co moze karta przetargowa dla tego modelu.
Offline

roman332

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 22 cze 2020, o 13:32

Re: Auto rodzinne

Post22 cze 2020, o 13:33

Dwa miesiące temu miałem wypadek i podjąłem decyzję że samochód sprzedam do https://kupieautowarszawa.pl/ .Ta decyzja naprawdę była bardzo przemyślana.
Offline

2janek332

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 1 lip 2020, o 13:34

Re: Auto rodzinne

Post1 lip 2020, o 13:41

Ja miałem taki pech że jechałem i zepsuł mi się samochód. Jakby nie pomoc profesjonalnej firmy https://goo.gl/maps/1zWADWGdSoq to nie wiem jakby to się skończyło. Ta firma naprawdę każdemu pomoże bardzo szybko.
Offline

Anka21

  • Posty: 350
  • Dołączył(a): 15 mar 2020, o 11:13

Re: Auto rodzinne

Post30 paź 2020, o 21:02

A wiecie, jakie konkretnie auto chcecie zakupić? Jak dla mnie, powinniście postawić przede wszystkim na pojazd, który w pełni e spełni wszelkie Wasze oczkiwania. Myślę, że dobrym pomysłem dla Was może sprawdzenie oferty Toyota Zabrze. Wiem, że teraz fajnie sprawdzić się wyprzedaż rocznika, dlatego też powinniście już teraz sprawdzić, co w ich ofercie może się Wam najbardziej spodobać. Jeśli zależy Wam na samochodzie rodzinnym, to na pewno znajdziecie tam coś idealnego pod kątem potrzeb Waszej rodziny.
tekst sponsorowany
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości