Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Seat Leon

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

wingame

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:10

Seat Leon

Post3 sty 2012, o 09:22

Czy polecacie ten samochód ? Chciałbym kupić taki, jednak nie wiem, jaka wersja i jakie parametry będą w tym wypadku zadowalające dla mnie ? Chodzi mi o stabilny samochód, nie musi być mega porywczy i posiadać najwięcej pod maską ;)
Offline

cinek

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:11

Re: Seat Leon

Post12 sty 2012, o 07:05

Seaty jakoś źle mi się kojarzą, wiem że Ibizy mają słabe zawieszenia, tak samo inne modele, chyba nie wyróżniają się mocno w wytrwałości, przynajmniej nie słyszałem o tym.
Offline

Pestar-Karcher_pl

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 26 mar 2012, o 19:00

Re: Seat Leon

Post31 maja 2012, o 12:21

Zależy jak zadbanego Leona kupisz,ale generalnie rzecz biorąc nie ma co narzekać. Samochody są solidne,dobrej jakości i mało awaryjne. Przynajmniej mój kolega nie narzeka na Leona,oczywiście w wersji z silnikiem benzynowym.
Offline

Gebeferts

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 5 gru 2016, o 07:28

Re: Seat Leon

Post5 gru 2016, o 07:29

No seat leon ten nowy właśnie ci powiem że jest dobry zwłaszcza ten nowy najnowszy.
______________
Polecam - busy do niemiec olsztyn
Offline

Keefar

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 16 gru 2016, o 08:36

Re: Seat Leon

Post16 gru 2016, o 08:37

Ten seat leon daje rade , według mnie fajna opcja , bezawaryjne raczej do tego ładny design , fajna sprawa:)
_____________
skup aut za gotówkę wrocław i okolice
Offline

Brojy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 14 lut 2017, o 08:05

Re: Seat Leon

Post14 lut 2017, o 08:08

miałem leona przez dosyć długi czas i nie sprawiał żadnych kłopotów, po za standardowymi wymianami eksploatacyjnymi nic nie musiałem robić. gdybym nie potrzebował większego auta śmiało jeździłbym nim do dziś.
Offline

Gerdarn

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 11 paź 2017, o 10:35

Re: Seat Leon

Post11 paź 2017, o 10:57

Leonki są fajne ale te nowsze ibizy też mi się podobają. Ogólnie warto właśnie przejrzeć oferty różne zanim się wy bierze auto bo czasami można trafić fajną okazje.
____________
http://daabs.eu/transport/transport-spe ... gabarytowy
Offline

ana888

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 26 lis 2017, o 13:59

Re: Seat Leon

Post13 gru 2017, o 15:22

Myślę, że auto jest w porządku. Niemniej, nie zamierzam niczego narzucać. Ostateczna decyzja należy do Ciebie.
Za bardzo wierzyła w bajki. Wierzyła w świat image'ów.
Offline

Cyryl

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 17:52

Re: Seat Leon

Post4 paź 2019, o 10:46

Ja mojego Seata kupiłem w salonie Autoloco, a wcześniej obejrzałem sobie dokładnie przez Otomoto i pokorespondowałem o jego stanie z pracownikami Autoloco, odpowiadali błyskawicznie i zrobili bardzo profesjonalne, uczciwe wrażenie. Auto po pierwszym właścicielu, doskonały stan techniczny, rozsądna cena.

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości