Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Masz problem z samochodem? Opisz go a może uda się go rozwiązać
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Wiwerr

  • Posty: 228
  • Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:04

Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Post29 maja 2019, o 20:47

Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie? Tutaj https://e-lakiernik.net/polerowanie przeglądam produkty do tego. Samo mycie już nie daje takiego efketu jakbym chciał więc myślę o wypolerowaniu. Jak to wyglądało u Was? Opłaca się? Jak długo utrzymuje się efekt?
Offline

yester

  • Posty: 128
  • Dołączył(a): 25 cze 2018, o 09:38

Re: Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Post25 cze 2019, o 22:48

Pewnie, że się utrzymuje, jak dobrze dbasz o auto to po dobrej polerce rok się świeci i gładziutki lakier. tylko zalecają co miesiąc woskiem przelecieć. Co do pasty to na https://showcarshine.pl/ zobacz, mają najlepsze kosmetyki samochodowe. I w dobrych cenach.
Offline

szefu

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 4 gru 2016, o 22:30

Re: Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Post8 sie 2019, o 13:48

Około miesiąc temu robiłem polerowanie auta. W serwisie, nie sam. Wiem, że można próbować samemu, ale to nie dla mnie. Jednak efekt nigdy nie jest na tyle dobry, bym był zadowolony z samodzielnie wykonanej polerki. Specjaliści z odpowiednim sprzętem, to jednak pewność dobrze wykonanej usługi.
Offline

domi.nika

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): 30 wrz 2019, o 08:35

Re: Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Post4 paź 2019, o 11:33

Polecam fajny artykuł o prawidłowym myciu i woskowaniu samochodu https://www.elmon.pl/mycie-i-woskowanie-samochodu/
Offline

mczay

  • Posty: 1117
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Post30 paź 2019, o 15:51

Dopiero się zabieram powoli do polerki. Nie mam jeszcze pasty ale na http://kosmetykisamochodowe.edu.pl/narz ... epsza.html dowiedziałem się jak dobrą wybierać. Auto dawno nie polerowane miałem, ostatnio w warsztacie ale nie podobała mi się robota i teraz będę sam robił. Jak się ma sprzęt to żadna filozofia.
Offline

duszek

  • Posty: 154
  • Dołączył(a): 28 cze 2018, o 22:52

Re: Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Post8 gru 2020, o 20:27

Będę chyba polerowanko robić do mojego Hyundai Tucson, ale jeszcze paru porad w tej kwestii potrzebuję zanim wybiorę sie do lakiernika. Wiecie jak to jest z fachowcami, czasami chcą wycisnąć z klienta ile się da. Jakbyście też poszukiwali porad odnośnie Hyundai to polecam Forum Hyundai Tucson - tutaj w zasadzie wszystko odnośnie tej marki można znaleźć
Offline

jiuer7845

  • Posty: 757
  • Dołączył(a): 6 mar 2022, o 10:06

Re: Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Offline

jiuer7845

  • Posty: 757
  • Dołączył(a): 6 mar 2022, o 10:06

Re: Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Offline

wkris

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 29 mar 2023, o 10:08

Re: Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Post29 mar 2023, o 10:19

Polerowanie z tego, co wiem jest ostatnim etapem jeśli chodzi o prace naprawczo lakiernicze. Ja korzystałem z tego typu usług, gdy chciałem usunąć rysy z karoserii swojego samochodu. Po pracach lakierniczych i polerowaniu mój samochód odzyskał swój pierwotny wygląd, jeszcze sprzed kolizji.
Offline

furiax

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): 27 kwi 2022, o 11:44

Re: Wykonywaliście w swoim aucie ostatnio polerowanie?

Post22 maja 2023, o 12:18

Dobrze wiedzieć, bo muszę odwiedzić serwis ferrari i naprawić usterkę. Coś stuka w przednim kole i nie mam pojęcia o co biega. Mam nadzieje, że mechanik ogarnie szybko temat, a dodatkowo pogadam z nim o polerowaniu. Ktoś mnie wczoraj przyhaczył i odjechał.
Następna strona

Powrót do Problemy i usterki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości