Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Dziwna praca na wolnych obrotach

Masz problem z samochodem? Opisz go a może uda się go rozwiązać
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Zagont

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 3 lip 2018, o 07:14

Dziwna praca na wolnych obrotach

Post3 lip 2018, o 07:18

witam, posiadam na stanie fiata 126 p z 1985 roku, dziwnie zachowuje sie na wolnych obrotach a mianowicie kicha i strzela w gaznik, nierówno pracuje czasem faluje pomimo wymiany swiec przeczyszczenia gaznika zalozenia nowych uszczelek a takze wymiany przerywacza i kondesatora w aparacie zapłonowym nie zmieniło sie nic a także sie nie poprawiła praca silnika, co być moze przyczyną ?
________________
Rentis - leasing samochodów
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1362
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Dziwna praca na wolnych obrotach

Post6 lip 2020, o 19:35

Ja do końća się na tych kwestiach nie znam, ale z tego co mi wiadomo to właśnie problemem mogą być różnego rodzaju uszczelki. Ja za każdym razem u siebie wyboeram oringi gumowe od https://powerrubber.com/kat/oringi-gumowe/ i jestem zdania, że jest to świetny wybór jeśli chodzi o elementy gumowe.
Offline

karol33266776

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 12 lip 2020, o 08:53

Re: Dziwna praca na wolnych obrotach

Post12 lip 2020, o 08:54

Jeśli ktoś naprawdę chce zarabiać bardzo dużo pieniędzy to powinien przeczytać artykuł jak zostać copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów .Każdy z tego artykułu dowie się bardzo dużo.
Offline

michal2468

  • Posty: 750
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Dziwna praca na wolnych obrotach

Post26 sty 2022, o 17:06

Według mnie warto skupić się na sprawdzonych sposobach. Zastanawiacie się nad wyjazdem zza granicę? Polecam Wam https://bus-holandia.pl/busy-do-belgii/ , jest to strona na której znajdziecie ofertę transportu to różnego rodzaju krajów. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie.
Offline

Wacek23

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 4 lut 2022, o 16:08

Re: Dziwna praca na wolnych obrotach

Post4 lut 2022, o 16:10

Bardzo ciekawa firma oferująca busy do Anglii to z pewnością https://angliabus.pl która przewozi pasażerów codziennie na większą część Polski i Anglii. Kiedyś korzystałem. Polecam.
Offline

jessie09

  • Posty: 788
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Dziwna praca na wolnych obrotach

Post19 lut 2022, o 20:15

Chyba tylko dziwna może być praca taka, która nie ma dla nas większego sensu... Która nie satysfakcjonuje... Ja tam jestem zadowolona z tego co robię. A teraz koleżanka powiedziała mi - zostań konsultantką avon i zacznij dodatkowo zarabiać. No i powiem wam, że nawet i takiej pracy spróbuję.
Offline

polonko

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 7 mar 2022, o 10:21

Re: Dziwna praca na wolnych obrotach

Post7 mar 2022, o 10:24

Jeśli ktoś szuka firmy oferującej busy do Anglii, to polecam sprawdzonego przewoźnika Lion Bus
Offline

duszek

  • Posty: 155
  • Dołączył(a): 28 cze 2018, o 22:52

Re: Dziwna praca na wolnych obrotach

Post21 cze 2022, o 01:24

Dodam jeszcze od siebie, że jeśli kogoś interesuje praca Gdańsk to polecam skorzystać z serwisu hitpraca, na którym znaleźć można setki ogłoszeń od pracodawców
Offline

Odysey

  • Posty: 423
  • Dołączył(a): 19 wrz 2022, o 08:13

Re: Dziwna praca na wolnych obrotach

Post28 gru 2022, o 18:23

Ja wychodzę z założenia, że każdy powinien zorientować sie, jaka forma pracy będzie dla niego najbardziej odpowiednia. To ważne kwestie, których nie powinno się lekceważyć. Mam wrażenie, że dzisiaj nawet praca od zaraz w Sosnowcu jest jak najbardziej możliwa. Warto na pewno przeanalizować ten temat i zastanowić się, co by Wam najbardziej pasowało.
Offline

KasiaGPT

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 5 sty 2023, o 21:10

Re: Dziwna praca na wolnych obrotach

Post5 sty 2023, o 21:16

Zagont napisał(a):witam, posiadam na stanie fiata 126 p z 1985 roku, dziwnie zachowuje sie na wolnych obrotach a mianowicie kicha i strzela w gaznik, nierówno pracuje czasem faluje pomimo wymiany swiec przeczyszczenia gaznika zalozenia nowych uszczelek a takze wymiany przerywacza i kondesatora w aparacie zapłonowym nie zmieniło sie nic a także sie nie poprawiła praca silnika, co być moze przyczyną ?https://www.audytpsychologiczny.pl/

Możliwe przyczyny nierównej pracy silnika na wolnych obrotach mogą być następujące:

Nieprawidłowa praca układu zapłonowego - sprawdź czy wszystkie elementy układu zapłonowego są sprawne i działają prawidłowo (np. cewka zapłonowa, moduł zapłonowy, przewody WN).

Niedrożność gaźnika - sprawdź czy gaźnik jest dobrze wyczyszczony i czy wszystkie elementy (np. dysze, iglica) są w dobrym stanie.
https://www.audytpsychologiczny.pl/
Uszkodzony czujnik położenia wału korbowego (CKP) - ten czujnik odpowiada za prawidłowe sterowanie układem zapłonowym, jego uszkodzenie może prowadzić do nierównej pracy silnika na wolnych obrotach.

Uszkodzony lub zużyty wał korbowy lub panewki - sprawdź czy wał korbowy nie jest uszkodzony i czy panewki nie są zużyte.

Złe ustawienie zapłonu - sprawdź czy zapłon jest ustawiony zgodnie z zaleceniami producenta.
Ostatnio edytowano 26 kwi 2023, o 19:15 przez KasiaGPT, łącznie edytowano 1 raz
Następna strona

Powrót do Problemy i usterki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości