Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Centrum Rehabilitacyjne

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

michal2468

  • Posty: 737
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Centrum Rehabilitacyjne

Post6 cze 2021, o 19:59

W przypadku zdrowia warto skorzystać z usług specjalistów, dlatego osobiście mogę Wam polecić centrum rehabilitacyjne Werakso, z którego usług sam skorzystałem. Jest to grupa specjalistów, w tym kręgarz , która korzysta z specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu.
Offline

Stigidia

  • Posty: 130
  • Dołączył(a): 27 paź 2020, o 00:43

Re: Centrum Rehabilitacyjne

Post15 cze 2021, o 06:51

Jeśli szukacie dobrego uzdrowiska, to ja polecam z kolei ośrodek w Busku Zdroju https://bristolbusko.pl/medical-center/sanatorium/wody-siarkowe-busko, który słynie ze zdrowotnych wód.
Offline

radziu

  • Posty: 92
  • Dołączył(a): 19 sty 2021, o 08:43

Re: Centrum Rehabilitacyjne

Post2 mar 2022, o 12:54

Myślę, że ważną sprawą, o jaką musicie pomyśleć, jest wyposażenie takiego miejsca. I pod tym kątem uważam, że najlepiej będzie skierować się na przykład do kontaktu z daną firmą. Oni najlepiej wiedzą, czy deski sup mają, czy cos innego i czy mogą przeprowadzić dany rodzaj rehabilitacji. Dla mnie na przykład to kluczowa sprawa.
Offline

Odysey

  • Posty: 423
  • Dołączył(a): 19 wrz 2022, o 08:13

Re: Centrum Rehabilitacyjne

Post28 sty 2023, o 10:42

Tylko że moim zdaniem zawsze warto sięgać po jak najbardziej sprawdzone miejsca, bo dzięki temu o wiele prościej będzie poradzić sobie z dobraniem wsparcia pod kątem danego organizmu. W https://lipowyzakatek.com/kontakt/ widziałem informacje na temat domu seniora i zastanawiam się, na jakie ćwiczenia uwagę powinny zwrócić osoby w starszym wieku. Jakie macie zdanie na ten temat?

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości