Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Restauracja Sushi

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

michal2468

  • Posty: 750
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Restauracja Sushi

Post15 cze 2021, o 20:03

Wszystkim szukająćym sprawdzonego baru z sushi moge zdecydowanie polecić https://www.katowice.sushiking.pl/ . Cieżko znalezc dobre sushi, a oni oferuja produkty na najwyższym poziomie i to w rozsądnej cenie. Ktoś z Was również korzystał?
Offline

jessie09

  • Posty: 786
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Restauracja Sushi

Post17 cze 2021, o 09:49

Widzę, że otwierasz swój biznes - fajnie. W takim razie przyda się namiar na sklep dla gastronomii. Tak się składa, że wiem gdzie możesz się za sprzętami do swojego lokalu rozglądnąć. Mój znajomy robił niedawno zakupy w sklepie Gastromania.pl i jest zadowolony. Mówił nawet, że to nie ostatnie jego zakupy w tym miejscu. Także według mnie opłaca się odwiedzić ten punkt.
Offline

marek332676767

  • Posty: 1417
  • Dołączył(a): 5 sie 2020, o 04:21

Re: Restauracja Sushi

Post5 lip 2021, o 17:57

Ja prowadzę bardzo fajną restaurację i ostatnio skorzystałem z bardzo ciekawiej oferty opakowania cukiernicze .Bardzo dużo osób z tej oferty już skorzystało.
Offline

Anka21

  • Posty: 350
  • Dołączył(a): 15 mar 2020, o 11:13

Re: Restauracja Sushi

Post20 gru 2021, o 20:09

Moim zdaniem powinniście zawsze stawiać na maszyny, które realnie mogłyby wesprzeć Was w kontekście prowadzonej przez Was działalności. Podobno wiele osób stawia dzisiaj na zakupy internetowe, co moim zdaniem ma sens. Widziałem na stronie https://siorbet.pl/maszyny/ różnego rodzaju maszyny do lodu i myślę, że w przypadku prowadzenia kawiarni mogłoby być to dobrym wyborem. Warto zastanowić się, co w Waszym lokalu mogłoby okazać się korzystne. Pomyślcie nad tym i w ten sposób zaplanujcie rozwój Waszego lokalu.
tekst sponsorowany
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1362
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Restauracja Sushi

Post24 mar 2022, o 17:51

Bardzo rzadko chodzę w takie miejsca więc niestety nie jestem w stanie polecić żadnej dobrej restauracji z takim jedzeniem. Jeśli natomiast ktoś lubi fajną i tradycyjną kuchnię to wiem, że restauracja Lubin jest na pewno właściwym wyborem. Ja najchętniej do niej zaglądam i to niekoniecznie przy okazji.
Offline

mimi32

  • Posty: 111
  • Dołączył(a): 9 mar 2022, o 17:45

Re: Restauracja Sushi

Post3 kwi 2022, o 07:50

W Warszawie jest świetna restauracja sushi. Oferują sushi w lokalach, a także w dostawie. Dobre ceny, fajne zestawy. Wszystko przygotowywane z wysokie jakości, oryginalych składników, przez sushimasterów z ogromnym doświadczeniem. Rzućcie okiem tu https://goldsushi.pl/ . Warto wypróbować.
Offline

Mixon

  • Posty: 45
  • Dołączył(a): 9 mar 2022, o 20:24

Re: Restauracja Sushi

Post20 kwi 2022, o 12:45

Sushi może i nie, ale jeżeli chodzi o dobrą włoską kuchnię to jak najbardziej.

Restauracja włoska Gdańsk
Offline

agata96

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): 19 lis 2021, o 11:55

Re: Restauracja Sushi

Post9 maja 2022, o 15:09

Czy możecie mi polecić jakąś sprawdzoną restaurację sushi w Krakowie?

bluza ostrzegawcza
Offline

AlexanderDi1

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 26 sie 2021, o 09:18

Re: Restauracja Sushi

Post13 gru 2022, o 10:31

Osobiście lubię sieć SUSHI ANA, która obecnie znacznie się rozwija i niedawno otworzyła kolejny lokal. Właścicielką tego lokalu jest mała ania z warsaw shore, każdemu radzę spróbować jej sushi
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1246
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Restauracja Sushi

Post14 gru 2022, o 08:35

Takich miejsc na mapach dużych miast nie brakuje. Jednak nie wszystkie są jednakowo warte polecenia. Osobiście lubię miejsca, gdzie zjem także inne dania kuchni japońskiej. Nie tylko sushi, choć za nim przepadam. Uwielbiam też ramen oraz delikatny sernik imbirowy, który serwowany jest w https://www.hashisushi.pl/ . Dla mnie to najlepsza restauracja z japońską kuchnią w Trójmieście.
Następna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości