Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Blacharz/lakiernik Białystok

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

humanoid

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 1 cze 2016, o 20:23

Blacharz/lakiernik Białystok

Post8 mar 2017, o 18:49

Jakiego blacharza polecicie w Białymstoku?
Ostatnio edytowano 8 sie 2019, o 15:08 przez humanoid, łącznie edytowano 1 raz
Offline

paluch

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 8 lis 2017, o 15:26

Re: Blacharz/lakiernik Białystok

Post8 lis 2017, o 15:29

Polecam tego lakiernika: www.fastserv.pl - robiłem u niego wgnieciony bok - ktoś mi wjechał w auto na parkingu i zwiał. Dobry blacharz.
Offline

ana888

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 26 lis 2017, o 13:59

Re: Blacharz/lakiernik Białystok

Post13 gru 2017, o 15:14

Będę pamiętać. Mimo tego mam małą prośbę. Powiedz coś na temat ceny. Cena jest dla mnie ważna.
Za bardzo wierzyła w bajki. Wierzyła w świat image'ów.
Offline

paluch

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 8 lis 2017, o 15:26

Re: Blacharz/lakiernik Białystok

Post21 lut 2018, o 14:29

Najlepiej napisz do nich bo ceny są naprawdę różne
Offline

szefu

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 4 gru 2016, o 22:30

Re: Blacharz/lakiernik Białystok

Post21 sie 2019, o 01:54

Zostawiam namiar na sprawdzony warsztat zajmujący się naprawą powypadkową nadwozi samochodowych w Białymstoku, można im też zlecić likwidację szkody z ubezpieczenia. Wpisz lakiernictwo samochodowe białystok a znajdziesz numer telefonu i adres. Pozdrawiam 
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1362
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Blacharz/lakiernik Białystok

Post9 cze 2021, o 17:35

Czasami faktycznie do takiego specjalisty należy udać się z naszym pojazdem i tym bardziej jeśli jeszcze braliśmy udział w kolizji. Jak dla mnie bardzo fajnie na stronie https://kioskpolis.pl/sprawdzenie-oc-ja ... wca-ma-oc/ określono to jak w ogóle sprawdzić czy taki sprawca posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.
Offline

wkris

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 29 mar 2023, o 10:08

Re: Blacharz/lakiernik Białystok

Post29 mar 2023, o 10:24

A polecacie jakiegoś lakiernika w Warszawie? Musiałbym skorzystać z usług jakiegoś serwisu samochodowego, który również podjąłby się naprawy lakieru mojego samochodu. Moja karoseria niestety wygląda nieciekawie. Ma masę malutkich rys, które chciałbym jakoś zakryć.
Offline

KasjuszMag

  • Posty: 142
  • Dołączył(a): 5 kwi 2023, o 11:31

Re: Blacharz/lakiernik Białystok

Post11 kwi 2023, o 10:55

Cierpisz na skutek wypadku samochodowego i potrzebujesz fachowej pomocy? Skorzystaj z usług naszego centrum napraw powypadkowych w Bydgoszczy! Zajmujemy się kompleksową obsługą poszkodowanych w wypadkach samochodowych. Oferujemy naprawy blacharskie, lakiernicze oraz mechaniczne, a także wynajem aut zastępczych z OC sprawcy. Działamy szybko i sprawnie, a nasi specjaliści zapewnią Ci profesjonalną obsługę na każdym etapie naprawy.

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości