Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Samochód do ślubu

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

bianca

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 22 kwi 2019, o 12:02

Samochód do ślubu

Post23 cze 2019, o 18:04

Jestescie w stanie polecic cos ciekawego? Szukam auto do slubu za rok ale wole juz wczesniej hehe :)
Offline

Janusz

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 23 cze 2019, o 18:17

Re: Samochód do ślubu

Post26 cze 2019, o 21:36

Chyba sie zgodzicie, ze w dzisiejszych czasach jest o wiele latwiej zorganizowac slub niz to mialo jeszcze kilka lat temu. Branza weselna oferuje co raz to nowe uslugi, starajac sie sprzedac swoim klientom wizje rozmaitych atrakcji zwiazanych z tym waznym wydarzeniem w zyciu dwojga bliskich sobie ludzi. Nie kazdy dysponuje przeciez luksusowym samochodem na codzien wiec chociaz na ten dzien dobrym pomyslem bedzie wypnajecie jednego. Pytanie jakie nasuwa sie pierwsze to ile jestesmy w stanie wydac na ta przyjemnosci i czego oczekujemy. Wiele par decyduje sie na wybor klasycznego, zabytkowego auta takiego jak Rolls Royce czy Bentrley. Sa to samochody ponad czasowe, nawet za kilkanascie lat jak spojrzymy na takie zdjecia to wzbudza w nas pozytywne emocje. Trzeba natomiast zwrocic uwage na wazna rzecz by auto pasowalo takze do stylu naszego lokalu, wiecie chodzi mi o spojnosc calosci :) Taki samochod ma za zadanie podkreslic magie pewnej epoki wiec wybierajac go uzyskamy niepowtarzalny klimat. Gdzie szukac ofert? Najszybszym sposobem o jakim slyszalem to porownywarki w stylu - https://www.weselezklasa.pl/auto-do-slubu,28/ gdzie mamy praktycznie wszystkie bardziej liczace sie firmy z okolicy. Krotko mowiac - jest w czym przebierac :)
Offline

michal2468

  • Posty: 756
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Samochód do ślubu

Post3 gru 2019, o 16:53

Osobiscie chciałbym Wam polecić stronę https://innpoland.pl/154891,kto-moze-li ... zpieczenie , na której znajdziecie porównywarke, kalkulator ubezpieczen OC . Sam z niej regularnie korzystam i zawsze uzyskuje bardzo korzystne oferty.
Offline

Cyryl

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 17:52

Re: Samochód do ślubu

Post4 gru 2019, o 08:35

Ja do ślubu dość rzadki i ekskluzywny model samochodu miałem sprowadzony z Niemiec przez Auto Order. Spisali się doskonale, bo błyskawicznie znaleźli auto jak chciałem, w doskonałym stanie technicznym. Cenę negocjowali w moim imieniu i dodatkowo zbili, a zanim auto przekroczyło granicę Polski zostało solidnie sprawdzone przez rzeczoznawców. Nie żałuję ani złotówki wydanej na usługi Auto Order, bo zapłaciłem za jakość.
Offline

Mjeszko

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 11 gru 2019, o 11:47

Re: Samochód do ślubu

Post11 gru 2019, o 12:34

Ja do ślubu pojechałem przepięknym BMW wprost z salonu Autoloco. Po pierwszym właścicielu, stan techniczny bez zarzutu, a cena niska, jak na Autoloco przystało.
Offline

daniel36Wilk12

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 23 cze 2020, o 13:32

Re: Samochód do ślubu

Post8 lip 2020, o 06:55

To co ja moge Wam polecić to fajne samochody to śluby w ofercie hotelu. https://indasto.com/pokaz-produkt/sita/7
Ostatnio edytowano 21 cze 2023, o 13:43 przez daniel36Wilk12, łącznie edytowano 1 raz
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: Samochód do ślubu

Post30 wrz 2020, o 06:25

My to się tym nie wygłupiamy, będzie normalnie nasz samochód, jeśli będzie padać, albo dorożka, jeśli nie będzie. Ja to tak widzę i mąż również. Mam nadzieję, że wszystko się uda i że fotograf ślubny Warszawa będzie miał piękne zdjęcia do zrobienia. Wiem, że mogę do poszukać zwłaszcza pod kątem tego, co robi, ale też z doświadczenia znajomych mam jedno fajne polecenie.
Offline

iamore

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 30 paź 2020, o 14:19

Re: Samochód do ślubu

Post30 paź 2020, o 14:21

Witam wszystkich,
Bardzo polecam wszystkim agencję weddingową
Offline

Lisica31

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 12 lut 2021, o 10:03

Re: Samochód do ślubu

Post12 lut 2021, o 10:07

Pomysły na weselny transport widziałam gdzieś na stronie fotograf ślubny Warszawa. Poszukaj wpisu "Czym do ślubu? Pomysły na weselny transport" na blogu tego fotografa, na pewno znajdziesz coś dla siebie.
Ostatnio edytowano 7 kwi 2022, o 09:30 przez Lisica31, łącznie edytowano 1 raz
Offline

jarecki89

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 31 mar 2021, o 17:24

Re: Samochód do ślubu

Post20 kwi 2021, o 13:37

JAk auto to i tez od razu dobry fotograf https://dexlab.pl/fotografia-slubna-legionowo/
Na pewno warto jest go mieć na uwadze bo to jeden z lepszych.
Następna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości