Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

szklane kabiny

Coś na rozluźnienie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Myszkal36

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 5 mar 2019, o 16:55

szklane kabiny

Post6 mar 2019, o 12:33

Miałam duży problem z kabiną prysznicową, chciałam taki duży prysznic i dzięki https://centrumszkla.eu/kabiny-prysznicowe/ moje marzenie się spoełniło. Wykonali oni bardzo wytrzymały i ładny w wyglądzie prysznic który pasuje do wnęki. Kabina jest wykonana z hartowanego szkła. Polecam
Offline

Rafal44er

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 8 mar 2019, o 10:24

Re: szklane kabiny

Post8 mar 2019, o 10:25

Szklane kabiny zawsze są bardzo przyjemne.Ja ostatnio taką szklaną kabinę właśnie się kupiłem.

__________________________________________________
podsłuch na telefon
Offline

jessie09

  • Posty: 786
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: szklane kabiny

Post1 sie 2021, o 04:26

Właśnie też wymieniam u siebie prysznic i mam dylemat.... Potrzebowałabym solidne uszczelki do kabin prysznicowych i nie mam pojęcia, gdzie je kupić? Może znacie sklep z tego typu artykułami? Wiecie nie chce nigdzie w ślepo kupować. Wolę was się podpytać.
Offline

Anka21

  • Posty: 350
  • Dołączył(a): 15 mar 2020, o 11:13

Re: szklane kabiny

Post19 wrz 2021, o 09:54

Kluczem będzie przede wszystkim to, byście znaleźli takie rozwiązania, które faktycznie mogłyby sprawdzić się w Waszych mieszkaniach. Jeśli chodzi o samą łazienkę, to bardzo ciekawym wyborem mogłoby być wykorzystanie odpowiedniej armatury łazienkowej. Na stronie https://www.dobralazienka.com.pl/kabiny ... ieciokatne możecie znaleźć wyjątkowe kabiny prysznicowe pięciokątne, które na mnie robią spore wrażenie. Warto zawsze zwracać uwagę na tego typu kwestie i zastanowić się, co byłoby dla Was odpowiednie.
tekst sponsorowany
Offline

juankax

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 28 wrz 2021, o 12:08

Re: szklane kabiny

Offline

bode.rowena

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 28 kwi 2022, o 09:22

Re: szklane kabiny

Post28 kwi 2022, o 09:29

Mi najbardziej podobają się klasyczne, proste prysznice ze szklanymi drzwiami. Są funkcjonalne i nadają całemu pomieszczeniu elegancki design. A wy wolicie prysznic czy jednak jesteście zwolennikami wanny? :)
Offline

kakeru

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 1 maja 2022, o 20:52

Re: szklane kabiny

Post2 maja 2022, o 10:57

Nie przepadam za przezroczystymi kabinami.
Offline

majster99

  • Posty: 205
  • Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 20:56

Re: szklane kabiny

Post29 paź 2023, o 15:27

Przy wyborze elementów, odpowiedzialnych za podgrzewanie wody, warto pomyśleć o czymś takim jak bojler na ciepłą wodę . To rozwiązanie bezpieczne, takie które sprawdzi się w zarówno w domu jak i mieszkaniu, bojler zasilany jest najczęściej energią elektryczną. Nowoczesny bojler, jest w stanie bardzo szybko podgrzać, nawet większe ilości wody.

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: worksale i 3 gości