Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Czy stosujesz rutynę żywieniową?

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

beatricedas

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 15 lut 2022, o 10:46

Czy stosujesz rutynę żywieniową?

Post25 lip 2022, o 17:57

Witam wszystkich. Czy zakładasz, że chcesz przestrzegać reżimu żywieniowego, aby stale mieć piękny wygląd? Podziel się swoją perspektywą w uwagach. Oczekuję, że usłyszę twoje odpowiedzi. :D
Offline

nadinadi0

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 15 lut 2022, o 12:55

Re: Czy stosujesz rutynę żywieniową?

Post25 lip 2022, o 20:47

Jedzenie jest bardzo ważne zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Trzeba się dobrze odżywiać, jeśli chce się żyć zdrowo i długo. Jeśli interesują Cię różne zdrowe diety, mogę polecić Dieta na Thermomix. Profesjonaliści będą tam w stanie znaleźć dla Ciebie odpowiednią dietę, która przyniesie Ci tylko korzyści.
Offline

ser9ger

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 15 lut 2022, o 16:03

Re: Czy stosujesz rutynę żywieniową?

Post25 lip 2022, o 22:07

Masz rację. Nasze samopoczucie jest naprawdę znaczące. Ponadto, tragicznie trudno jest pozostać zdrowym bez trzymania się różnych planów kontroli wagi. Istnieje tak niezliczona ilość pokus na naszej planecie. Zachęcam więc do skorzystania z tej pomocy.
Offline

Kowos546

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): 14 mar 2022, o 08:48

Re: Czy stosujesz rutynę żywieniową?

Post10 sie 2022, o 09:51

Ja na przykład jak jest sezon na dane warzywo to praktycznie cały czas je jem pod różnymi postaciami. Jednak jeżeli w końcu mi się przeje to wtedy robię przetwory na zimę. Jednak nie od zawsze wiem jak działa pasteryzacja więc dlatego czytałam właśnie na blogu jak to wszytsko wygląda. Polecam wam również zapoznać się z tym tematem
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1362
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Czy stosujesz rutynę żywieniową?

Post12 sie 2022, o 10:14

Niestety ja raczej jeszcze się na tych elementach nie skupiłam i jestem zdania, że bardzo ważną sprawą jest przede wszystkim to aby wiedzieć dokładnie jak można jeść smacznie oraz zdrowo. Uważam, że doskonale o tym napisano w https://happyholic.pl/zjedz-smacznie-i-zdrowo/ i właśnie dlatego takie porady bywają niezwykle cenne.
Offline

mczay

  • Posty: 1152
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Czy stosujesz rutynę żywieniową?

Post14 sie 2022, o 18:31


Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości