Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

jakie auto najłatwiej tuningować?

Cierpisz na brak mocy? Ten dział jest dla Ciebie!
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

donatello

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 6 paź 2014, o 15:29

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post23 lut 2015, o 09:19

U nas w serwisie Multi-Moto najczęściej typowe rajdówki. Lancery i Imprezy i czasami peugeoty. Fakt, że nie zawsze jest to łatwe bo pewne części mają zmienianą technologię co jakiś czas i trzeba poddawać auta większym i bardziej czasochłonnym modyfikacjom.
Offline

Leodris

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 2 kwi 2015, o 06:15

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post2 kwi 2015, o 06:17

najlepszy golf mk3. gotowych czesci jest mase czy na alegro czy w firmach tuningowych..chodz i samemu mozna sporo z nim zrobic...dobrze nadajeą sie tez hondy czy ople...pomijajac droższe marki
Offline

luizkaa28

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): 24 lis 2014, o 07:35

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post13 kwi 2015, o 07:51

A czy taki volkswagen passat b5 można jakoś podrasować? nie wiem czy opłaca się np. wymieniać tłumik jak tutaj? ktoś coś już u nich zamawiał?
Offline

Interow1

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 7 lip 2015, o 07:09

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post7 lip 2015, o 07:12

Nie ma takiej reguły, nie ma auta które da się najłatwiej tungować, są modele które są na to bardziej podatne i po tuningu wyglądają lepiej. Ja mam kumpla co prowadzi własny autokomis wrocław i stoją tam takie bardzo ładnie zmodyfikowane lancery , golfy mk3 te mi się podobają a np już jakis peugot nie bardzo wg mnie to pasuje. Zależy ile ma się pieniędzy na to im więcej tym lepsze efekty :)
Offline

bukorecki

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): 21 lip 2015, o 16:12

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post30 lip 2015, o 14:33

Nie ma takiej reguły, nie ma auta które da się najłatwiej tungować


Nie ma pojęcia o samochodach prawda ?
Offline

dezeroo

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 26 sie 2015, o 07:13

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post26 sie 2015, o 07:14

Ja bym szukał auta Japońskiego (Mazda, Honda) mają fajną stylistykę i wiele osób lubi je tuningować... Mazda MX-6 lub MX-3 , Honda Civic coupe... szukaj a znajdziesz.
Offline

Szewczakk

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 13 lis 2015, o 08:21

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post13 lis 2015, o 08:22

najlepszy golf mk3. gotowych czesci jest mase czy na alegro czy w firmach tuningowych..chodz i samemu mozna sporo z nim zrobic...dobrze nadajeą sie tez hondy czy ople...pomijajac droższe marki
_______________________
busy katowice niemcy - sprawdź
Offline

paluch

  • Posty: 70
  • Dołączył(a): 8 lis 2017, o 15:26

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post29 cze 2018, o 08:38

Jak masz kasę to każde :D
Dobry warsztat, trochę fantazji, gruby portfel i można działać. Zapytaj chłopkaów z http://fastserv.pl/ jakie już robili auta, spadniesz z kszesła :)
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1367
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post7 kwi 2022, o 18:38

Nigdy mnie takie rzeczy de facto nie interesowały i zdecydowanie bardziej zależy mi na tym aby mieć przede wszystkim klasyczny i zarazem zabytkowy samochód. Muszę dodać, że całkiem niedawno również czytałam fajny wpis ze strony https://garbus.pl/pl/n/25 i to właśnie w nim opisano najdroższego garbusa na świecie. Bardzo ciekawy artykuł godny polecenia.
Offline

mczay

  • Posty: 1174
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: jakie auto najłatwiej tuningować?

Post8 cze 2022, o 15:34

Samochody to mój mały konik, ostatnio zainteresował mnie temat turbosprężarek. Zastanawiam się czy lepsza jest turbosprężarka ze stałą geometrią czy zmienną. Co o tym sądzicie? Tutaj https://turbiny.regent24.pl/turbosprezarka-ze-stala-geometria-czy-zmienna/ przeczytacie kilka informacji na ten temat.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tuning mechaniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość