Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Jaki olej do

Cierpisz na brak mocy? Ten dział jest dla Ciebie!
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Farltiers

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 6 lis 2018, o 11:09

Jaki olej do

Post6 lis 2018, o 11:20

Witam. Mam nexie z przebiegiem 101tys 1.5 8v i ciagle byla zalewana shell racing 10w60 sysntetyk bo zawsze silnik mi chodzil cichutko na zime lalem mobila 5w50 dzis odpalam auto i tak klepie mi ktorys zawor ze glowa mala i jakos wogole dziwnie auto mi chodzi na tym oleju nie wiem czy nie trafilem na podrobke. I zastanawiam sie co wlac do tego auta myslalem nad sysntetykiem z motula 5w40 x
_____________________

busy Rrzeszów Niemcy
Offline

karol4435656

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 7 maja 2020, o 12:24

Re: Jaki olej do

Post7 maja 2020, o 12:26

Ja się w ogóle na tym nie znam i na pewno w ogóle nie pomogę.
___________________________________________________________
psychoterapia Lublin
Offline

Sobik

  • Posty: 173
  • Dołączył(a): 1 sty 2022, o 21:29

Re: Jaki olej do

Post18 mar 2022, o 12:39

Odnośnie poszukiwań wysokiej jakości i jednocześnie przystępnych cen w zakresie wyboru odpowiednich olejów silnikowych zarówno do aut osobowych, motocykli, czy nawet lotnictwa to jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia również ofertę przygotowaną przez https://mobiloleje.pl/ z którymi również mamy okazję współpracować i korzystać z możliwości jakie zapewniają. Terminowo i co najważniejsze z fachowym wsparciem ze strony specjalistów.
Offline

Rafi

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 23 sie 2022, o 11:45

Re: Jaki olej do

Post23 sie 2022, o 12:03

Proponuję najpiew zobaczyć jak wygląda kwestia czestotliwości wymiany. Trafiłem takie artykuły:

https://twoje-surfowanie.pl/motoryzacja/wymiana-oleju-czestotliwosc/
Offline

62miko

  • Posty: 155
  • Dołączył(a): 13 mar 2015, o 08:11

Re: Jaki olej do

Post19 gru 2022, o 21:24

Gdybyście szukali ciekawego portalu motoryzacyjnego to najlepiej zaglądać tutaj https://rajdkolobrzeski.pl/ Znajdziecie tam wiele świetnych artykułów które z pewnością was zainteresują.
Offline

Moreno

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 1 mar 2023, o 00:46

Re: Jaki olej do

Post1 mar 2023, o 00:49

A jesteś pewien, że to kwestia oleju? Dziwne, by tak nagle pojawił się problem po wymianie na nowy - nawet, jakby to była jakaś chińska podróbka. Jeśli nie wiesz, w jaki olej zainwestować, to zajrzyj na iparts.pl Masz tam do wyboru oleje wszystkich liczących się producentów - a jak nie jesteś zbyt w temacie, to możesz podpytać konsultanta i na pewno doradzi odpowiedni.
Offline

furiax

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): 27 kwi 2022, o 11:44

Re: Jaki olej do

Post24 kwi 2023, o 20:13

Odwiedziłem ostatnio serwis ferrari i to była dobra decyzja. Na miejscu okazało się, że oprócz wymiany oleju czeka mnie wymiana przegubu. W sumie szkoda, że wcześniejszej się tam nie udałem, bo od jakiegoś czasu słyszałem stukanie. Cóż, teraz na kilka dni zostałem bez auta, ale w takich chwilach doceniam opcję pracy zdalnej.
Offline

mczay

  • Posty: 1174
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Jaki olej do

Post16 maja 2023, o 21:45

Gdzie kupować olej?

__
mieszkania w bielsku

Powrót do Tuning mechaniczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości