Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Jaka marka radia ?

Projekty nagłośnienia
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

carlublin

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:11

Jaka marka radia ?

Post9 sty 2012, o 08:32

Jaką markę na dzień dzisiejszy polecacie jeśli chodzi o radia samochodowe ? Ostatnio słyszałem mocno o zachwalaniu LG, ale nie wiem czy słuszne, bowiem nie wydaje mi się, aby LG przodowało w takich sprzętach. Ja mam Blaupunkta i jest świetnie.
Offline

maincink

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:10

Re: Jaka marka radia ?

Post9 sty 2012, o 09:01

A ja bym polecił Alpine, oczywiście jeśli faktycznie chcemy osiągać najlepsze możliwości pod względem car audio.
Offline

art_S

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): 7 paź 2011, o 21:31

Re: Jaka marka radia ?

Post24 sty 2012, o 19:04

Pytasz się bo chcesz zmienić radio czy to ma być tylko taka wolna dyskusja???


A tak BTW: To wszystko kręci się wokół kasy jaką chcemy przeznaczyć na sprzęt. ;)




Alpine - może i tak ale w kwocie około 1000zł dopiero zaczynają dobrze grać - czyli seria CDA
Offline

kubalis

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 21 lis 2012, o 19:54

Re: Jaka marka radia ?

Post21 lis 2012, o 19:58

Ja ma soniaka i śmiga jak złoto
Offline

adrian3332

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 8 maja 2020, o 06:33

Re: Jaka marka radia ?

Post8 maja 2020, o 06:33

Ja w swoim samochodzie naprawdę mam bardzo dobre radio.Trochę kasy musiałem na te radio wydać.

__________________________________________________________
https://odpustowe.pl/kategoria-produktu ... -ogrodowe/
Offline

Denis

  • Posty: 213
  • Dołączył(a): 28 mar 2022, o 13:23

Re: Jaka marka radia ?

Post3 sie 2023, o 06:20

Jeśli szukasz dobrej jakości w zakresie radia samochodowego bluetooth to na pewno warto będzie sprawdzić ofertę producenta Manta u którego znajdziesz sporo propozycji, jak na przykład "Radio Samochodowe Manta Toronto 4x50W 1DIN" posiadający taką funkcję, jak odtwarzanie plików wideo 1080p oraz audio, funkcja zestawu głośnomówiącego, złącze USB z funkcją ładowania, a do tego też obsługa kamery cofania.
Offline

Marek543

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): 13 cze 2023, o 12:59

Re: Jaka marka radia ?

Post13 sie 2023, o 05:55

Alpina faktycznie bardzo fajne radia. Szczerze to zależy wszystko od twojego budżetu i do jakiego samochodu potrzebujesz radia. A rozglądałeś się na aliexpress? dobre są ceny, z jakością może nie najlepiej ale tez nie najgorzej.
https://trigodi.com/ - Wczasy swoim ulubionym samochodem.
Offline

Moreno

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 1 mar 2023, o 00:46

Re: Jaka marka radia ?

Post7 wrz 2023, o 09:42

Nie polecę Ci żadnej marki, bo też nie wiem jakim budżetem dysponujesz. Jeśli masz trochę więcej środków, to proponuję zainwestować w system audio z kamerą cofania. Na sklepach internetowych typu iparts znajdziesz je w niewiele wyższej cenie niż standardowe radio, a zyskujesz i kamerę cofania i dodatkowo ekran, na którym uruchomisz np. nawigację czy sprawdzisz coś na szybko w internecie. Super sprawa.

Powrót do Car Audio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość