Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Projekty nagłośnienia
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Yoori

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): 5 lis 2011, o 09:58

Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Post5 lis 2011, o 10:04

jakie polecacie? patrzyłem za blaupunktami ale drogie to chyba placi sie wiecej za marke niz za sprzet,
rozwazam miedzy sony i jvc, coś do 500 zł
co macie i polecacie i dobrze gra?
nie wiem czy to wazne ale nie zalezy mi na pilocie
Offline

Kierowca

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 17 paź 2011, o 23:24

Re: Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Post16 lis 2011, o 11:19

większość modeli JVC kosztuje rozsądnie i wygląda ciekawie - ale to tylko moje osobiste zdanie ;)
Offline

boczidr

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 21 sie 2011, o 21:46

Re: Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Post4 gru 2011, o 20:20

Jeśli chodzi o jakośc odtwarzanej muzyki to tylko pionner lub jvc. Takie moje zdanie za 350 zł kupisz juz niezłego pionnera. ja własnie takiego mam i jest Very good
Offline

cino

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:12

Re: Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Post30 gru 2011, o 09:42

A ja widzialem ciekawe propozycje LG, wiem, firma sama w sobie jeśli chodzi o tego typu sprzęt prędzej odstrasza, ale radia w realu grają bardzo fajnie i wyglądają równie ciekawie.
Offline

slovak0

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:09

Re: Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Post30 gru 2011, o 10:07

Ja tam kupuje akurat radia uniwersalne, nie przeszkadza mi ich praca i jakość.

http://allegro.pl/nowe-radio-samochodow ... 91556.html

Jedno z lepszych nie firmowych, a normalne poniżej kosztu 100zł, mające wszystkie odpowiadające nam wejścia + często i pilocik.
Offline

Yoori

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): 5 lis 2011, o 09:58

Re: Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Post2 sty 2012, o 00:42

tylko że z żywotnością może być różnie ;)
żeby nie padło za szybko ;P
Offline

maincink

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:10

Re: Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Post9 sty 2012, o 09:02

Mój znajomy kupuje takie radyjka. Wszystko polega na tym, aby dopilnować gwarancji. Jeśli kupujemy radio no name do autka, to musi mieć gwarancje, bo coś w nim padnie w ciagu tych 2 lat na 100% ;)
Offline

Denis

  • Posty: 213
  • Dołączył(a): 28 mar 2022, o 13:23

Re: Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Post17 gru 2023, o 10:05

To sprawdź sobie jeszcze ofertę producenta manta u którego znajdziesz kilka fajnych propozycji, jak na przykład Radio Samochodowe Manta Toronto 4x50W 1DIN posiada takie funkcje, jak odtwarzanie plików wideo 1080p oraz audio. Do tego też funkcja zestawu głośnomówiącego, obsługa kamery cofania. Daj znać jak już coś wybierzesz.
Offline

Sarika539

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 24 lut 2024, o 04:22

Re: Radio samochodowe AUX MP3 USB BT

Post24 lut 2024, o 04:23

Top Follow Apk
A car radio with AUX, MP3, USB, and Bluetooth capabilities offers a variety of ways to connect and play music. Here's what each feature typically entails:

1. AUX (Auxiliary): This allows you to connect external devices like smartphones, tablets, or MP3 players to the car stereo system using a standard 3.5mm audio cable. You can play music from your device through the car speakers.

2. MP3: This indicates that the car radio is capable of playing digital audio files in the MP3 format. You can either burn MP3 files onto a CD or connect a USB drive loaded with MP3 files to play music.

3. USB: This feature enables you to connect a USB flash drive or external hard drive directly to the car radio to access and play audio files stored on the device. It's a convenient way to carry a large music library without the need for CDs or tapes.

4. Bluetooth (BT): Bluetooth connectivity allows you to wirelessly stream audio from compatible devices such as smartphones, tablets, or laptops to the car radio. You can play music, podcasts, or other audio content without the need for physical cables.

Having all these features in one car radio provides flexibility and convenience, allowing you to enjoy your favorite music from various sources while on the go.

Powrót do Car Audio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości