Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Nawigacja

Uczestniczenie w ruchu drogowym, kultura jazdy, bezpieczeństwo, jak skutecznie i bezpiecznie dotrzeć do celu
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Odysey

  • Posty: 423
  • Dołączył(a): 19 wrz 2022, o 08:13

Re: Nawigacja

Post20 lut 2023, o 23:53

Moim zdaniem jeśli dana osoba zarządza firmą transportową, lub jest odpowiedzialna za wprowadzanie innowacji, to powinna być świadoma tego, w jaki sposób podejść do doboru odpowiednich systemów, które realnie mogą wpłynąć na usprawnienie przejazdów. Wiele firm stawia aktualnie na OBU e-TOLLgps. Zaskoczyło mnie to, że osoby prywatne również mogą skorzystać z takich bezkontaktowych płatności autostradowych. A w jaki sposób Wy podchodzicie do wsparcia przejazdów w ramach swojej floty?
Offline

Arkadiusz1

  • Posty: 196
  • Dołączył(a): 8 lut 2022, o 08:34

Re: Nawigacja

Post21 lut 2023, o 22:24

Moim zdaniem warto na pewno przeanalizować, co realnie mogłoby okazać się najkorzystniejszą opcją w ramach rozwoju danej firmy transportowej. Myślę, że standardem jest wykorzystanie systemów nawigacyjnych, co przekłada się również na nieustanne monitorowanie floty. Czytałem o narzędziu Geonavi, dzięki któremu można wpłynąć na optymalizację kosztów przejazdu wszystkich pojazdów w ramach floty. Ciekawi mnie, w jaki sposób warto dzisiaj podejść do kwestii związanych z doborem narzędzi do spedycji.
Offline

stefan23ss

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 23 paź 2023, o 08:39

Re: Nawigacja

Post23 paź 2023, o 08:41

Ciekawy wątek . Naprawdę dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych informacji.
___________________________________________________
Ginekolog Lublin
Offline

sharonfrankklin

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 22 sty 2024, o 21:27

Re: Nawigacja

Post22 sty 2024, o 21:32

While electric smoke vapes Products are often Flum Vape considered a less harmful alternative to traditional smoking, they are not without risks. The long-term health effects of vaping are still being studied, and some concerns include nicotine addiction, lung issues, and potential exposure to harmful chemicals.
Poprzednia strona

Powrót do Ruch drogowy, nawigacja, CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości