Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Radio - co teraz warto kupić ?

Uczestniczenie w ruchu drogowym, kultura jazdy, bezpieczeństwo, jak skutecznie i bezpiecznie dotrzeć do celu
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

wingame

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:10

Radio - co teraz warto kupić ?

Post27 gru 2011, o 12:44

Witam, jakie radio polecacie Wy na dzień dzisiejszy ? Czy modele LG są warte uwagi ? Przyciągają wzrokiem, są ładnie wykonane, u znajomego nawet fajnie to gra. Jak Wy myślicie ? A jeśli są inne propozycję, proszę śmiało pisać :)
Offline

Kierowca

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 17 paź 2011, o 23:24

Re: Radio - co teraz warto kupić ?

Post29 gru 2011, o 12:28

no nie wiem, LG robi telewizory, mikrofalówki, lodówki, telefony....
teraz zastanów się komu wolisz zaufać, takiemu np. JVC co od lat siedzi w audio i udoskonalają temat czy takiemu LG co robi wszystko byle tylko mieć jak najszerszą grupę odbiorców produktów?
nie neguje LG bo nie znam tej firmy zbytnio, ostateczny wybór jak zawsze nalezy do Ciebie ;)
Offline

wingame

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:10

Re: Radio - co teraz warto kupić ?

Post10 sty 2012, o 09:31

Też mi się wydaje że LG to raczej niezbyt dobre wyjście. Skoro są firmy dedykowane do nagłośnień, lepiej brać takie. Wkońcu mają fach w ręku i lata doświadczeń w tym zakresie.
Offline

carlublin

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:11

Re: Radio - co teraz warto kupić ?

Post12 sty 2012, o 07:16

Dla każdego, coś innego jak wiadomo. Ostatnio w media markcie widziałem coś takiego:

http://allegro.pl/radio-samochodowe-lg- ... 36725.html

Jak dla mnie zestaw bardzo fajny, wygodny, stylowy, pilocik w zestawie. Gra fajnie.
Offline

emmaqq

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 6 lip 2014, o 15:30

Re: Radio - co teraz warto kupić ?

Post6 lip 2014, o 15:33

Radio CB ,sama szukam odpowiedniego jakie polecacie ?
Offline

grzech

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 6 lip 2014, o 15:37

Re: Radio - co teraz warto kupić ?

Post6 lip 2014, o 16:11

Wiesz odpowiednie na pewno będzie Telefunken Sirius-108 , to niemiecka marka ,której modele posiadają nowoczesne technologie , łatwe w obsłudze ,bardzo czytelne wyświetlacze .Myślę że któryś model CB radia przypadnie ci do gustu .
Offline

motomaniak

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 26 sty 2015, o 05:00

Re: Radio - co teraz warto kupić ?

Post26 sty 2015, o 05:08

Ale tu pytacie o radia samochodowe czy radia CB? Bo to chyba różnica :D

Jeżeli chodzi o normalne radia samochodowe, to coraz częściej te fabryczne są całkiem niezłe i nie ma sensu kupować czegoś lepszego. Natomiast jak ktoś ma dość kiepskie lub w ogóle go nie ma to ja polecam zainteresować się firmą Pioneer. Tutaj mamy listę kilku modeli http://www.redcoon.pl/c10010000-Car-audio-video - wszystko zależy oczywiście od tego jaki posiadamy budżet. Moim zdaniem warto wydać z 400 zł i mieć w miarę porządne radio.
Offline

rojysil37

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 28 maja 2015, o 07:04

Re: Radio - co teraz warto kupić ?

Post28 maja 2015, o 07:06

LG są dobre, ale raczej tylko na niższej półce cenowej. Co do tego czym warto się zainteresować, to na pewno wyższymi modelami Alpine.
Offline

bohdan

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 9 paź 2015, o 08:16

Re: Radio - co teraz warto kupić ?

Post9 paź 2015, o 08:19

Witam, też bardzo interesuje mnie ten temat z wiadomych powodów :) Zaciekawiła mnie szczególnie ta marka Telefunken, sprawdziłem sobie i ten model CB radio Sirius-108 kosztuje ok. 220 zł i ma dosyć dobre opinie, w ogóle nigdy nie słyszałem o Telefunken a okazuje się że mają ponad 100 letnią tradycję, także trochę mi wstyd ;) Może ktoś z was ma już ten model i mógłby wrzucić swoją opinie?

Powrót do Ruch drogowy, nawigacja, CB Radio

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość