Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

TVN Turbo, Top Gear, Fifth Gear, Drogówka, Uwaga Pirat! itd...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Lukasz1221

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 25 paź 2011, o 15:10

Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post25 paź 2011, o 15:20

Witam !

Już bardzo dawno nie widziałem mojego ulubionego programu, jakim jest TOP GEAR. Czy ktoś z Was wie, gdzie można zobaczyć ten program ? Z tego co wiem, to na TVN Turbo już nie puszczą tego programu. Miałem kiedyś na cyfrowym polsacie BBC i wiem, że co jakiś czas właśnie tam to leciało, jednak ostatnio nastąpiła zmiaa kanałów no i nie mam żadnego programu BBC.

Ktoś coś wie ?
Offline

Kasjan

  • Posty: 56
  • Dołączył(a): 18 sie 2010, o 21:51

Re: Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post25 paź 2011, o 17:55

telewizja nowej generacji "N" można powiedzieć "przejęła" kałan BBC Knowledge i już tylko tam można zobaczyć najnowsze odcinki,
oczywiście zostaje Ci jeszcze youtube :)
Offline

Lukasz1221

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 25 paź 2011, o 15:10

Re: Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post26 paź 2011, o 14:20

Kasjan sam pewnie doskonale wiesz, że Youtube to nie to samo, co oglądanie TOP GEAR w telewizji ;)

A tak apropo - wie ktoś dlaczego taka akcja miała miejsce ? Co im BBC przeszkadzało na platformach cyfrowych ?
Offline

Mariusz

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): 15 sie 2011, o 09:25

Re: Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post27 paź 2011, o 15:39

Kasjan napisał(a):telewizja nowej generacji "N" można powiedzieć "przejęła" kałan BBC Knowledge i już tylko tam można zobaczyć najnowsze odcinki,


Dokładnie tak :)
Mam N i TopGear oglądam na BBC Knowledge HD :mrgreen:
Offline

art_S

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): 7 paź 2011, o 21:31

Re: Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post28 paź 2011, o 18:43

Lukasz1221 napisał(a):Kasjan sam pewnie doskonale wiesz, że Youtube to nie to samo, co oglądanie TOP GEAR w telewizji ;)

A tak apropo - wie ktoś dlaczego taka akcja miała miejsce ? Co im BBC przeszkadzało na platformach cyfrowych ?



"Zarząd Cyfrowego Polsatu postanowił nie przedłużać umowy, w myśl której prowadził współpracę z kanałami tematycznymi BBC. (...) Decyzja Cyfrowego Polsatu oznacza, że kanały BBC znikną z oferty operatora 1 lutego 2011 roku, gdy kontrakt straci ważność. Jesteśmy rozczarowani faktem usunięcia kanałów BBC z oferty Cyfrowego Polsatu. Od czasu ich premiery w 2007 roku, kanały zyskały wielu wiernych widzów. (...) Zakończenie współpracy na wyłączność z Cyfrowym Polsatem oznacza, że kanały BBC będą mogły zostać udostępnione innym operatorom – a więc i nowym widzom" - czytamy w oświadczeniu BBC przesłanym do naszej redakcji.

I dalej czytamy

Wyłączenie kanałów potwierdza także Cyfrowy Polsat. Jak napisano w oświadczeniu: "Mając na uwadze oczekiwania swoich klientów i ciągłą dbałość o wysoką jakość proponowanej oferty programowej, podjął decyzję, że nie przedłuży współpracy z BBC. (...) Kanały te będą dostępne na platformie do końca stycznia br. Cena, jaką BBC proponowało za przedłużenie umowy była zbyt wysoka w stosunku do jakości kanałów, mierzonej wskaźnikami oglądalności".




Kanały BBC są w tej chwili dostępne na platformie N oraz Cyfry +
Offline

Kierowca

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 17 paź 2011, o 23:24

Re: Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post29 paź 2011, o 16:10

i wszystko na temat,
czyli trzeba wypowiedzieć umowę polsatowi i wziąć się za "N" ;)
Offline

uportal

  • Posty: 28
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:09

Re: Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post30 gru 2011, o 10:24

W samym internecie jest tego jeszcze od groma, tylko wątpie aby to było dostępne z lektorem, oczywiście mówię o legalnym źródle oglądania hehe :) ale na Youtube spróbować można ;)
Offline

cinek

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 27 gru 2011, o 12:11

Re: Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post9 sty 2012, o 08:26

Youtube, TVN Turbo jak dobrze pamiętam. Gdzies jeszcze przez jakiś legalny program typu ipla proponowano chyba, może nawet tam ?
Offline

jarecki89

  • Posty: 18
  • Dołączył(a): 31 mar 2021, o 17:24

Re: Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post23 kwi 2021, o 19:13

To ja przy wyborze TV polecam też zerknąć tutaj https://www.dziennikwschodni.pl/artykul ... 87378.html
Na pewno znajdziecie odpowiednią opcję dla siebie.
Offline

jessie09

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Czy TOP GEAR można jeszcze gdzieś oglądać ?

Post18 gru 2021, o 14:36

Nie mam pojęcia co to za kanał. Ale jak szukacie naprawdę dobry pakiet kanałów w korzystnej cenie, możecie sprawdzić jak wyglądają pakiety na tv białystok u firmy KOBA. Tam macie ogromne możliwości... Nawet możecie skorzystać ich internetu, czy telefonii komórkowej.
Następna strona

Powrót do Motoryzacja w TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości