Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Strona internetowa

TVN Turbo, Top Gear, Fifth Gear, Drogówka, Uwaga Pirat! itd...
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marek3

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 23 maja 2020, o 07:45

Strona internetowa

Post2 mar 2021, o 14:08

Ja od bardzo dawna chciałem posiadać bardzo dobrą stronę internetową. Dlatego podjąłem decyzje , że skorzystam z bardzo profesjonalnej firmy projektowanie strony www wroclaw , strona internetowa gdynia , strona www szczecin i projekt strony www katowice .
Offline

cudek

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): 4 mar 2021, o 08:07

Re: Strona internetowa

Post12 sie 2021, o 16:18

Moją stronę www tworzyła agencja Webites - naprawdę ich polecam. Niebawem planuję ponownie skorzystać z ich usług, ale tym razem interesuje mnie oprogramowanie na zamówienie To profesjonaliści w swoim fachu, przekonajcie się sami.
Offline

michal2468

  • Posty: 758
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Strona internetowa

Post25 sie 2021, o 14:07

Uważam że każda firma powinna mieć swoje strony www taką stworzy dla was profesjonalny informatyk. Sprawdźcie na oferty firmy Radex to właśnie jest o profesjonalista z doświadczeniem. On na pewno stworzy dla was nowoczesną i funkcjonalną stronę internetową tak że będziecie zadowoleni.
Offline

alicja92

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): 1 kwi 2022, o 16:52

Re: Strona internetowa

Post27 maja 2022, o 13:57

Mamy XXI wiek. Dziś własna strona www to podstawa. Taka strona musi nie tylko przyciągać wzrok. Powinna być też być funkcjonalna i spełniać wymogi wyszukiwarek. Jest firma Internetowe strony www, która robi właśnie takie strony. Firmę znajdziesz tutaj https://g.page/internetowe-strony-www. Mają dobre ceny i rzetelnie podchodzą do tematu. Terminowi i solidni. A strony naprawdę fajne.
Offline

mimi32

  • Posty: 111
  • Dołączył(a): 9 mar 2022, o 17:45

Re: Strona internetowa

Post31 maja 2022, o 14:38

Takich firm jest wiele. Ale jakość stron bywa różna. Także jeśli robić stronę to w agencji, która ma wiedzę i doświadczenie w temacie. Ja mogę zaproponować agencję Codefia z Warszawy. Solidne strony, dobrze zrobione technicznie. Dbają też o estetykę i dopasowanie ich do potrzeb klientów. Warto rzucić okiem na portfolio - zdecydowanie wiedzą jak robić dobre, responsywne i zwyczajnie ładne strony.
Offline

barek131

  • Posty: 364
  • Dołączył(a): 4 sie 2021, o 12:39

Re: Strona internetowa

Post2 cze 2022, o 13:27

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszych stron lub sklepów internetowych?

www.ostoya.com.pl - Biuro matrymonialne Wrocław
Offline

majeczka85

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 14 paź 2022, o 04:19

Re: Strona internetowa

Post14 paź 2022, o 04:26

Mi bardzo podoba się ta strona https://www.zus.info.pl/ Fajnie wykonana pod względem graficznym i estetyczna.
Offline

mczay

  • Posty: 1174
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Strona internetowa

Post31 paź 2022, o 14:15

Jestem zdecydowanie za księgowością online! Dlaczego? Taka księgowość potrafi pomóc w tym, aby lepiej zarządzać firmą. Potrafi również pomóc w wielu innych sprawach, bo przykładowo w oprogramowaniu wFirma do pomocy jest wielu różnych specjalistów z zakresu kadr i płac oraz prawa, jeśli tylko pojawi się jakiś problem.
Offline

vandervort.gus

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 11 lis 2022, o 06:52

Re: Strona internetowa

Post11 lis 2022, o 06:53

Strony internetowe najlepiej zlecać odpowiednim firmom, które Wam to zrobią w pełni profesjonalnie. Wychodzę z założenia, że jak już chcemy mieć stronę to niech ona będzie reprezentatywna.
Offline

zwariowanapredkosc

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): 5 cze 2019, o 13:18

Re: Strona internetowa

Post27 gru 2022, o 21:16

A co Was w ogóle skłoniło do założenia własnego sklepu internetowego? Ja do tej pory sprzedawałam na różnych portalach aukcyjnych, ale w końcu skusiła mnie możliwość posiadania pełnej kontroli nad wyglądem strony, jej funkcjonalnością oraz sposobem prezentowania produktów. Wiadomo, każde z tych rozwiązań ma swoje zalety i wady, dlatego warto dokładnie przeanalizować, które z nich będzie najlepsze dla Waszej firmy. Ja przed podjęciem ostatecznej decyzji posiłkowałam się też poradnikiem na stronie https://cyfrowerewolucje.pl/wlasny-skle ... akupowych/. Platformy zakupowe może i dają dostęp do większej liczby potencjalnych klientów, ale jednak odliczanie prowizji za każdą sprzedaż zdecydowanie skłania do przerzucenia się na inny kanał.
Następna strona

Powrót do Motoryzacja w TV

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości