Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Blacha Chrysler Voyager

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

annazuzanna52l

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 18 lut 2012, o 11:06

Blacha Chrysler Voyager

Post25 lut 2012, o 16:03

Witam. Mam Voyagera Chryslera z 90roku (amerykan) chciałabym się dowiedzieć gdzie w Warszawie lub okolicach można zrobić blacharkę i lakier szukam konkretnego fachowcy który podjął by się tego zadania ponieważ samochód przy nadkolach ma spore dziury z rdzy. Wiem, że zakup nowego samochody byłby lepszy aczkolwiek mam sentyment do tego samochodu i chciałabym jeszcze nim pojeździć trochę czasu. pozdrawiam Ania
Offline

Kierowca

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): 17 paź 2011, o 23:24

Re: Blacha Chrysler Voyager

Post27 lut 2012, o 09:00

kogos znajdziemy,
rozumiem ze robota ma być super profi zrobiona? :)
Offline

annazuzanna52l

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 18 lut 2012, o 11:06

Re: Blacha Chrysler Voyager

Post27 lut 2012, o 10:44

No tak jak już robić to robić dobrze na stałe lata żeby to jakoś wyglądało ;)
Offline

Markyy3

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 13 gru 2011, o 20:07

Re: Blacha Chrysler Voyager

Post27 lut 2012, o 12:12

fajnie że dbasz o autko :)
a nie pochwaliła byś się? Voyagery zawsze mi się podobały,
dodaj proszę swoje http://www.autopasjonaci.pl/samochody/manage :)
Offline

Pestar-Karcher_pl

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 26 mar 2012, o 19:00

Re: Blacha Chrysler Voyager

Post4 lip 2012, o 13:42

Myślę,że jeżeli chodzi o dobry i godny zaufania serwis w Warszawie,to nie będzie z tym żadnego problemu. W większym mieście większy wybór, pozostaje tylko poczekać na kilka opinii ze strony forumowiczów na temat konkretnego zakładu.
Offline

michuu

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): 11 gru 2012, o 18:02

Re: Blacha Chrysler Voyager

Post3 maja 2015, o 19:45

annazuzanna52l napisał(a):Witam. Mam Voyagera Chryslera z 90roku (amerykan) chciałabym się dowiedzieć gdzie w Warszawie lub okolicach można zrobić blacharkę i lakier szukam konkretnego fachowcy który podjął by się tego zadania ponieważ samochód przy nadkolach ma spore dziury z rdzy. Wiem, że zakup nowego samochody byłby lepszy aczkolwiek mam sentyment do tego samochodu i chciałabym jeszcze nim pojeździć trochę czasu. pozdrawiam Ania


Być może w serwisie SztukaLakierowania.pl by się podjęli takiej naprawy, ale najlepiej się z nimi skontaktuj mailowo bądź telefonicznie i zapytaj... W ciemno bym nie jechał ;) Na stronie http://www.sztukalakierowania.pl znajdziesz kontakt.
Offline

Edward54312

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 28 maja 2019, o 07:12

Re: Blacha Chrysler Voyager

Post28 maja 2019, o 07:13

Moim zdaniem bardzo dużo osób tym wątkiem się zainteresowało.To na pewno jest bardzo dobrze.

_____________________________________________
Kalkulator kredytu gotówowego

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości