Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Wenylacja

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Wenylacja

Post4 lut 2022, o 10:27

Cześć, w sumie mam nadzieję, że macie lepsze rozeznanie, niż ja. Potrzebna mi będzie odpowiednia wentylacja Rzeszów i chętnie chciałabym od Was się dowiedzieć, jak to się załatwia. Co jest z mojej strony, a co ze strony firmy? Na co mogę liczyć i tak dalej? Każda wskazówka jest mile widziana, bo człowiek niezorientowany i nie wie, co i jak.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1393
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Wenylacja

Post25 mar 2022, o 09:05

Jak można zauważyć to coraz więcej takich rozwiązań jest stosowanych i ja również chcę u mnie w firmie jakiś system zamontować, Na pewno wartym uwagi jest system od https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/r ... ommercial/ i jak widzę to jest to całkiem innowacyjne rozwiązanie.
Offline

jessie09

  • Posty: 821
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Wenylacja

Post21 maja 2022, o 20:34

Mnie się wydaje, że rekuperator domowy to super sprawa. Dlatego jak już robić sobie wentylację, to właśnie z rekuperacją - tak, abyśmy potem mogli odzyskiwać powietrze. Z tego co wiem firma Bartosz.com.pl oferuje innowacyjne rozwiązania w tym zakresie.
Offline

bechtelar.filomena

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 25 sie 2022, o 12:10

Re: Wenylacja

Post25 sie 2022, o 12:11

Przepływ powietrza w ciągach wentylacyjnych może powodować powstawanie hałasu w pomieszczeniach. Aby temu przeciwdziałać należy tłumić dźwięki pochodzące z instalacji, w tym celu zaleca się stosowanie tłumików akustycznych.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1393
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Wenylacja

Post21 paź 2022, o 16:12

Kiedy faktycznie jeszcze chodzi o wentylację to chcę powiedzieć, iż niezwykle istotną sprawą jest to aby pamiętać również o tym jak często należy to robić. W międzyczasie chcę wam polecić bardzo interesujący wpis https://brawent.pl/czyszczenie-wentylac ... kutecznie/ i uważam, że jak najbardziej samo czyszczenie wentylacji także można wykonywać samodzielnie.
Offline

majster99

  • Posty: 236
  • Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 20:56

Re: Wenylacja

Post10 sty 2024, o 17:52

Nowoczesna wentylacja regulowana z odzyskiem ciepła , to nie tylko niższe rachunki za ogrzewanie. Wentylacja to przede wszystkim świeże powietrze, ma to znacznie szczególnie zimą, kiedy sezon grzewczy sprawia że jakość powietrza mocno spada. Dom to miejsce w którym będzie nam się lepiej oddychało, nie będzie to również sprzyjało gromadzeniu się wirusów i innych drobnoustrojów.
Offline

kazmir33

  • Posty: 507
  • Dołączył(a): 9 lis 2020, o 12:57

Re: Wenylacja

Post26 maja 2024, o 23:46

W kwestii wentylacji potrzeba profesjonalistów, którzy przede wszystkim odpowiednio ją zaprojektują, a później zajmą się montażem. Należy pamiętać, że wentylacja jest bardzo ważna, więc musi działać w prawidłowy sposób. Na stronie https://luftklima.pl/montaz-wentylacji/ możecie sprawdzić usługi doświadczonej firmy.

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości