Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Jakie zadaszenie na taras

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

mczay

  • Posty: 1192
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Jakie zadaszenie na taras

Post1 lis 2023, o 20:54

Jeśli Wasz taras ma elementy drewniane to trzeba je odpowiednio zabezpieczyć, aby wszystko miało wysoką trwałość i aby nie pojawiły się szybko różnego rodzaju zniszczenia. Zwróćcie uwagę np. na taki produkt, jak altax impregnat do drewna ogrodowego . Myślę, że sprawdzi się w każdym ogrodzie.
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1296
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Jakie zadaszenie na taras

Post23 lis 2023, o 15:37

Osobiście wolałbym skorzystać z usług specjalisty do projektowania i wykonania tarasu https://egarwolin.pl/artykul/projektowa ... ie/1478987 . Profesjonalista może dostosować projekt do moich indywidualnych potrzeb, uwzględniając zarówno estetykę, jak i funkcjonalność tarasu. Mając doświadczenie w branży, specjalista będzie w stanie zaproponować odpowiednie materiały i rozwiązania techniczne, co może przyczynić się do trwałości i bezpieczeństwa tarasu. Ciekawa jestem waszego zdania .
Offline

Matylda

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): 13 wrz 2018, o 08:24

Re: Jakie zadaszenie na taras

Post25 lis 2023, o 20:44

Teraz często wykorzystuje się płyty z poliwęglanu. Tylko trzeba najpierw przygotować odpowiednią konstrukcję. Taka konstrukcję można zrobić np. z desek. My robiliśmy sami zabudowę tarasu - deski kupiliśmy w tartaku https://tartakgalka.pl/ - przycieli nam od razu na odpowiednia długość.
Offline

mczay

  • Posty: 1192
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Jakie zadaszenie na taras

Post29 lis 2023, o 21:24

To prawda, poliwęglan jest często wykorzystywany. Jednym z popularniejszych rodzajów jest poliwęglan lity. Dzięki temu, że jest lekki, przezroczysty i wytrzymały, stanowi solidną alternatywę dla szkła. Jego lekkość oraz wytrzymałość sprawiają, że jest cenionym materiałem, a prostota w obróbce ułatwia proces budowy. Przykładowe elementy z tego tworzywa można zobaczyć tutaj https://plastikowo.pl/kategoria-produkt ... glan-lity/
Offline

barek131

  • Posty: 370
  • Dołączył(a): 4 sie 2021, o 12:39

Re: Jakie zadaszenie na taras

Post5 lut 2024, o 15:55

Osobiście mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Widex Aluminium, która specjalizuje się m.in. w zabudowa tarasów Warszawa . Moim zdaniem warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy.
Offline

michal2468

  • Posty: 760
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Jakie zadaszenie na taras

Post9 lut 2024, o 17:57

Zainteresowanym tematem mogę polecić ofertę firmy Twinson, która specjalizuje się w belgijskich systemach zabudowy tarasów - twinson massive . Sam zdecydowałem się skorzystać z ich oferty i jestem zachwycony, szczerze polecam.
Offline

lorenz03

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 23 lut 2024, o 13:06

Re: Jakie zadaszenie na taras

Post23 lut 2024, o 13:08

Wiele osób chcąc zwiększyć funkcjonalność tarasu decyduje się na zadaszenie. Dzięki temu w obiekcie można spędzać czas także przy niesprzyjającej pogodzie. Zadaszony taras daje więcej możliwości rekreacji a przy tym jest łatwiejszy w aranżacji. W ostatnich latach często wykorzystywanym materiałem pokryciowym jest poliwęglan a także jego tańsza alternatywa – pleksi.
Offline

noli8

  • Posty: 196
  • Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:55

Re: Jakie zadaszenie na taras

Post27 lut 2024, o 19:14

Zadaszenie na taras jest ważne, ale też warto wiedzieć, jaki taras sprawdzi się u nas. Także tarasy drewniane Kraków są modne ale i bardzo funkcjonalne. Opłaca się zerknąć właśnie na takie projekty drewnianych tarasów, jakie wykonują firmy.
Offline

mayczak

  • Posty: 97
  • Dołączył(a): 22 sty 2023, o 13:52

Re: Jakie zadaszenie na taras

Post26 kwi 2024, o 13:41

Jeśli będziecie sięgać po drewniane produkty w kwestii zadaszenia tarasu, to powinniście zainteresować się odpowiednimi narzędziami i maszynami. Na stronie https://sklep.forwoodpolska.pl/ - Narzędzia stolarskie, ciesielskie, obróbka drewna - Sklep For Wood dostępne macie narzędzia do obróbki drewna.
Poprzednia strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości