Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Szkolenia na siłowni

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Mobilek91

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 12 lis 2019, o 11:29

Szkolenia na siłowni

Post3 gru 2019, o 09:49

Witam. Interesuje mnie doszkolenie pod okiem profesjonalisty z okolic tarnowskich gór. Sam nie za bardzo potrafię bardziej skomplikowanie ćwiczenia więc jakiś dobry trener personalny był by mi potrzebny, proszę o informacje.
Offline

Dominik4445

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 22 sty 2020, o 08:50

Re: Szkolenia na siłowni

Post22 sty 2020, o 08:51

Na siłowni to ja raz byłem na rewelacyjnym szkoleniu.To dobrze że takie szkolenia w ogóle się odbywają.

__________________________________________________________
pozycjonowanie stron Niemcy
Offline

Anka21

  • Posty: 350
  • Dołączył(a): 15 mar 2020, o 11:13

Re: Szkolenia na siłowni

Post27 mar 2020, o 18:34

Jasne, że tak. Jeśli chcecie poprawiać Waszą wiedzę, to odpowiednio dobrane treningi moga okazać się kluczowe. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://stsklep.pl/774-spodenki-do-biegania i samemu przekonać się o tym, w jaki sposób będziecie w stanie uzyskać satysfakcjonujące Was efekty podczas ćwiczeń. Taka odzież bardzo w tym pomaga.
tekst sponsorowany
Offline

stefan3326767

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 20 maja 2020, o 09:39

Re: Szkolenia na siłowni

Post20 maja 2020, o 09:41

Ja ostatnio bardzo ciężko trenuje.Chodź pół roku temu musiałem mieć przerwę bo miałem Zapalenie ścięgna Achillesa .To naprawdę jest bardzo paskudna kontuzja.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1374
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Szkolenia na siłowni

Post4 wrz 2020, o 18:36

Często w tego typu miejscach są również trenerzy więc moim zdaniem warto jest korzystać z ich wiedzy i doświadczenia. Jeśli ktoś również planuje otworzyć własną siłownię to moim zdaniem jest to fajny pomysł. Z tego co mi wiadomo to maty do siłowni kupisz w POWER Rubber i ich zastosowanie w tego typu miejscach jest ważne.
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: Szkolenia na siłowni

Post26 sty 2021, o 08:09

No właśnie ja wiem, że na szkoleniach mówi się także o mitach związanych z daną profesją i ja wam mogę powiedzieć, że o treningu siłowym też taki powstał. Mówi o "martwym ciągu" i jego skutkach. Myślę, że nie będę powielać informacji, tu https://dietly.pl/blog/mity-treningu-si ... artwy-ciag możecie o tym poczytać.
Offline

michal2468

  • Posty: 760
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Szkolenia na siłowni

Post9 mar 2021, o 14:19

Jeżeli chcecie dowiedzieć sie, jak lepiej prowadzić biznes trenera personalnego to polecam skorzystać ze szkolenia Pani Kasi Figuła. Prowadzi ona mnóstwo szkoleń związanych z pracą trenera personalnego i rozwojem takiego biznesu.
Offline

marek332676767

  • Posty: 1418
  • Dołączył(a): 5 sie 2020, o 04:21

Re: Szkolenia na siłowni

Post17 mar 2021, o 05:02

Może ktoś z was zdecydował by się na https://growth.town .Sam z tej firmy ostatnio skorzystałem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.
Offline

Trska

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): 4 kwi 2023, o 10:38

Re: Szkolenia na siłowni

Post6 cze 2023, o 12:37

Odchudzanie to dla mnie nie tylko kwestia wyglądu, ale przede wszystkim zdrowia i samopoczucia. Chciałabym poprawić swoją kondycję, zwiększyć energię i wzmocnić mięśnie. Wierzę, że odpowiednio dobrane ćwiczenia i zrównoważona dieta będą kluczem do sukcesu. Dlatego właśnie szukam trenera personalnego z Warszawy, który będzie w stanie mnie wspierać na tej drodze. Chciałabym znaleźć osobę, która zrozumie moje cele i potrzeby, i pomoże mi je osiągnąć. Sporo osób poleca https://trenerrafal.pl/ Czy ktoś współpracował z tym Panem i może coś więcej napisać? Cenę stawiam na profesjonalizmie, motywacji i elastyczności. Ważne dla mnie jest też, aby trener miał doświadczenie w pracy z różnymi typami ciała i umiał dostosować plan treningowy do moich indywidualnych możliwości.
Offline

daryl.kirlin

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 23 lis 2023, o 11:45

Re: Szkolenia na siłowni

Post23 lis 2023, o 11:46

Planuję zainstalować siłownię na świeżym powietrzu i szukam sprawdzonej firmy, która specjalizuje się w takich projektach. Czy ktoś mógłby polecić firmę, która zajmuje się budową siłowni plenerowej? Zależy mi na solidności wykonania i atrakcyjnym designie. Czekam na Wasze rekomendacje i doświadczenia w tej kwestii. Dzięki z góry za wszelkie sugestie!
Następna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości