Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

własna firma - porady

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Berney

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 5 maja 2023, o 13:57

własna firma - porady

Post5 maja 2023, o 14:01

Witajcie! Czy wśród nas znajdują się osoby, które prowadzą swój własny biznes? Ciekawi mnie, jak długo już istniejecie na rynku oraz jakie jest Wasze podejście do pracy - czy działacie samodzielnie, czy też pracujecie w zespole? Interesuje mnie również, czy wdrażacie nowatorskie rozwiązania w swojej branży. Jestem zdania, że prowadzenie własnej działalności to wyzwanie, które wymaga nie tylko fachowej wiedzy, ale również determinacji i zaangażowania. Dlatego też, z wielką ciekawością pytam, jak radzicie sobie z konkurującymi firmami oraz jakie podejście przyjęliście do kwestii zarządzania personelem i organizacji pracy w Waszej firmie. Jednym z kluczowych elementów skutecznej działalności przedsiębiorczej jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Czy udało Wam się stworzyć coś naprawdę wyjątkowego i nowatorskiego w swojej branży? Jakie były to pomysły i jakie skutki przyniosły w Waszej działalności?
Online

Vrutiz

  • Posty: 1264
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: własna firma - porady

Post5 maja 2023, o 18:23

Cześć wszystkim! Ostatnio zastanawiałem się nad zatrudnieniem nowych pracowników do mojej firmy, ale mam wrażenie, że już wykorzystałem większość tradycyjnych metod rekrutacyjnych. W związku z tym, zastanawiam się nad wynajęciem firmy zajmującej się headhuntingiem, która pomoże mi znaleźć odpowiednie osoby. Czy ktoś z was już korzystał z takich usług? Jakie macie doświadczenia z headhunterami? Czy to dobry pomysł, aby zlecić im poszukiwanie pracowników dla mojej firmy? Czekam na Wasze odpowiedzi i sugestie. Dla osób, które chciałyby się dowiedzieć więcej na ten temat to podrzucam link https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly- ... zym-polega Pozdrawiam
Offline

agata96

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): 19 lis 2021, o 11:55

Re: własna firma - porady

Post8 maja 2023, o 18:39

Z jakiej formy promocji korzystacie w przypadku Waszej firmy i dlaczego?

klamka drzwiowa okrągła czarna
Offline

kazmir33

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): 9 lis 2020, o 12:57

Re: własna firma - porady

Post12 cze 2023, o 12:27

Aby prowadzić biznes z sukcesami, trzeba być bardzo uważnym i nieustannie się dokształcać, śledzić zmiany w przepisach, prawie, poznawać ciekawe rozwiązania. Dlatego według mnie korzystnie jest mieć subskrypcje na kanałach biznesowych lub dodać sobie do ulubionych strony i blogi, które są temu poświęcone. Czasem nawet pozornie błahe niuanse mogą się przełożyć na rozwój firmy lub uchronić nas przed błędną decyzją i kłopotami. Przykładowo, tutaj https://www.casfera.pl/przelew-z-konta- ... tak-robic/ można poczytać o przelewach pomiędzy kontami firmowymi i osobistymi. Moim zdaniem warto to wiedzieć.
Offline

ofelia01

  • Posty: 23
  • Dołączył(a): 2 lis 2022, o 16:02

Re: własna firma - porady

Post16 cze 2023, o 12:41

Ja prowadzę własny, niewielki bar szybkiej obsługi na swoim osiedlu. Pracy jest co niemiara, ale i satysfakcja podwójna, gdy klienci wracają i chwalą moje hamburgery. By przetrwać, zwłaszcza po pandemii, postawiłam na nowoczesne połączenia. Robię hamburgery niby klasyczne, ale z nutką nowoczesności, dodaję sporo ziół, owoców, co spotkało się z ogromnym zainteresowaniem. Stawiam też na nowoczesne wyposażenie mojego baru, bez tego nie da się prowadzić biznesu. Nowoczesne sprzęty ułatwiają mi przygotowanie posiłków, dzieje się to teraz szybko i dokładnie. Postawiłam na nowe lodówki, solidne zlewy,
miesiarki do farszu i grille.
Offline

noli8

  • Posty: 196
  • Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:55

Re: własna firma - porady

Post20 cze 2023, o 20:54

To, co ma główne znaczenie to przede wszystkim dopasowanie miejsca do Ciebie. Dzięki firmie https://twojewirtualnebiuro.pl/uslugi-a ... jestracji/ masz szansę na dostosowanie wszystkich elementów do swoich potrzeb. Dlatego też takie rozwiązanie jak adres do rejestracji spółki Warszawa u nich to okazja na swobodne prowadzenie swojej pracy.
Online

Vrutiz

  • Posty: 1264
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: własna firma - porady

Post21 cze 2023, o 14:22

Doradztwo marketingowe może być bardzo wartościowym rozwiązaniem dla biznesu. Oferuje ono ekspertyzę i wiedzę specjalistów z zakresu marketingu, którzy pomagają firmom w skutecznym budowaniu strategii marketingowej i realizacji działań promocyjnych. Warto jednak pamiętać, że każda firma jest inna, a korzyści z doradztwa marketingowego mogą się różnić w zależności od konkretnych okoliczności i potrzeb. Tutaj https://premium-consulting.pl/ można zapoznać się z ofertą takiej firmy.
Offline

agata96

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): 19 lis 2021, o 11:55

Re: własna firma - porady

Post21 cze 2023, o 15:00

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem szkoleń z zakresu obsługa trudnego klienta , to polecam Wam sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę firmy W Strone Rozwoju.
Ostatnio edytowano 4 sie 2023, o 06:32 przez agata96, łącznie edytowano 2 razy
Offline

junak

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): 5 lis 2022, o 13:09

Re: własna firma - porady

Post23 cze 2023, o 13:05

Niezbędnym wyposażeniem każdej firmy niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności są artykuły higieniczne, które pozwalają zachować czystość oraz higienę w miejscu pracy. Jeśli potrzebujecie indywidualnej oferty konkretnie dla Waszej firmy, to skontaktujcie się z działem handlowym firmy Eko Higiena, która jest największym w kraju dostawcą artykułów higienicznych, profesjonalnej chemii czy środków czystości.
Online

Vrutiz

  • Posty: 1264
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: własna firma - porady

Post25 cze 2023, o 08:05

.....
Następna strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości