Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Wyposażenie do cukierni

Chcesz coś kupić ale nie wiesz co wybrać? Masz problem lub pomysł i nie możesz sobie poradzić? Zapytaj AutoPasjonatów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

jessie09

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Wyposażenie do cukierni

Post16 lip 2023, o 19:58

Myślę, że śmiało warto tutaj również wspomnieć o firmie Elhandel.pl , ponieważ tam znajdziecie najróżniejsze cukiernicze artykuły. Od podstaw, po podkłady pod tort, masy cukrowe i inne rzeczy. Jednym słowem fajne rzeczy można tam znaleźć, także możecie tam rzucić okiem.
Offline

kaasienka

  • Posty: 167
  • Dołączył(a): 13 cze 2022, o 17:01

Re: Wyposażenie do cukierni

Post3 sie 2023, o 11:04

W takiej cukierni przyda się też na pewno porządny piec wsadowy, obrotowy czy termoolejowy. Tego typu asortyment znajdziecie na pewno w ofercie firmy BAKERES https://bakeres.pl/. Szeroki wybór, świetna jakość urządzeń, możliwość zakupu zarówno urządzeń nowych jak i używanych. Dostępne są też profesjonalne maszyny piekarnicze :)
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1296
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Wyposażenie do cukierni

Post25 wrz 2023, o 17:30

Cześć! Dwa lata temu otworzyłam swoją cukiernię, co było dla mnie ogromnym marzeniem i wyzwaniem. Kiedy przyszła pora na wybór wyposażenia do kuchni i przestrzeni serwisowej, wiedziałam, że muszę znaleźć nie tylko sprzęt o wysokiej jakości, ale także dostawcę, który oferuje wsparcie i profesjonalną obsługę. Zdecydowałam się na skorzystanie z oferty firmy https://primegastro.pl/ która specjalizuje się w dostarczaniu sprzętu gastronomicznego.
Offline

wodna12

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 17 sie 2022, o 08:15

Re: Wyposażenie do cukierni

Post26 kwi 2024, o 11:59

Warto również pamiętać o różnych dekoracjach jak np. posypki czekoladowe czy wiórki.
Poprzednia strona

Powrót do Potrzebuję porady

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości