Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Coś na rozluźnienie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Sobik

  • Posty: 173
  • Dołączył(a): 1 sty 2022, o 21:29

Re: Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Post19 mar 2022, o 09:58

Wato jak najbardziej zainwestować w metale szlachetne w formie monet bulionowych z niskim spreadem które też w razie czego później bez problemów bedzie można je odsprzedać komuś innemu, czy nawet do mennicy. Ja tak robię inwestyję tylko w te najbardziej popularne które możecie sobie znaleźć w ofercie Mennica Skarbowa w dobrych cenach, ale i też szybką dostawą bo u niektórych sprzedawcą trzeba czekać nawet powyżej miesiąca.
Offline

FrankJScott

  • Posty: 3480
  • Dołączył(a): 1 lut 2022, o 22:50

Top Enopac Advice

Post19 mar 2022, o 13:46

Au dame parler palettiseur metier, operculeuse barquette automatique, robot palettiseur en anglais, emballeuse sous vide foodsaver, fully automatic packing machine with multi function, meilleur machine emballage sous vide, machine a emballer sous vide leclerc, machine emballage film plastique, machine a mettre sous blister, film étirable machine, prix palettiseur automatique, rouleau film plastique sous vide lidl, emballeuse filmeuse, automatic pallet wrapping machine with scale, emballeuse sous vide ziploc, fully automatic packing machine sugar, palettisation de sacs, machine mise sous vide barquette, machine emballage barquette sous vide, machine film étirable, Je recommande fortement ceci machine filmer palette for machine pour filmer les palettes, conditionneuse sous vide, emballage sous vide machine, location cellule de refroidissement rapide, cellule refroidissement rapide occasion, conditionneuse sous vide le pratique, mise sous film rétractable, machine de conditionnement agroalimentaire, machine pour emballage papier, machine de conditionnement occasion en algerie, machine emballage occasion, matériel de conditionnement occasion, palettiseur semi automatique, machine d'emballage palette automatique, emballeuse sous vide a vendre, wat is de dolkstootlegende, operculeuse barquette sous vide, machine a emballer, operculeuse de barquettes manuelle, machine emballage carton tunisie, aussi. See More Cool Enopac Details 4abd8f2
Offline

ashlyn

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 10 kwi 2022, o 20:47

Re: Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Post17 kwi 2022, o 17:17

Powoli kończy się termin, żeby złożyć zeznanie podatkowe. Warto zrobić to w terminie, żeby nie zapłacić kary. Ja korzystam z programu do wyliczeń pit 37.
Jeśli jesteście zainteresowani tematem, to polecam zajrzeć na stronę https://www.money24.com.pl/pit-37-budow ... ego-czesci
Offline

Arkadiusz1

  • Posty: 196
  • Dołączył(a): 8 lut 2022, o 08:34

Re: Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Post27 kwi 2022, o 13:03

Na pewno powinniście odpowiedzieć sobie, w czym konkretnie czujecie się najlepiej? Jeśli myślicie o nieruchomościach, ale nie macie odpowiedniej wiedzy, to ja czytałem sporo o inwestycjach w nieruchomości. Na stronie https://www.dreamestate.pl/aktualnosci/ ... inwestycji jest nawet cały artykuł na ten temat. Myślicie, że warto się zainteresować taką możliwością inwestowania?
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Post4 maja 2022, o 13:42

W sumie moje oszczędności znacznie się zmniejszyły i nie mogę nic poradzić na to wszystko, bo jednak każdy ma swoje wydatki, a teraz tak wszystko idzie do góry, że człowiek się po prostu w tym dusi. Niestety, ale galopująca inflacja nas dotyka coraz bardziej i nic na to wszystko nie poradzimy.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1374
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Post21 cze 2022, o 18:53

Tak naprawdę ja dopiero co zaczynam stawiać pierwsze kroki w tym obszarze i jestem zdania, że niezwykle ważną sprawą jest również to aby wiedzieć czym jest rezydencja podatkowa. Na całe szczęście udało mi się natrafić na ciekawy wpis https://www.thompsonstein.com/rezydencj ... podatkowa/ gdzie właśnie ten temat został bardzo dokładnie poruszony.
Offline

jasper_breccia

  • Posty: 399
  • Dołączył(a): 15 kwi 2022, o 07:26

Re: Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Post7 lip 2022, o 08:44

Polecam też zagłębić się w praktyczne porady dot. finansów tak, aby osiągnąć finansowy komfort. Taką pozycją na pewno jest książka iwuć m. - jak zadbać o własne finanse. Myślę, że to dobra podstawa, aby zacząć dbać o swój budżet.
Offline

agata96

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): 19 lis 2021, o 11:55

Re: Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Post18 lip 2022, o 18:33

W co według Was obecnie warto inwestować i dlaczego? Gdzie ulokować swoje pieniądze? Przeglądałem różne portale w poszukiwaniu wiedzy oraz informacji i natrafiłem na genialny portal informacyjny - https://ammimedia.pl . Co Wy sądzicie o portalu?
Offline

Zemka

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): 28 lip 2021, o 16:58

Re: Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Post28 sie 2022, o 11:13

Bardzo dobrym sposobem na oszczedzanie sporych srodków jest https://www.mojeppk.pl/ To program który został wprowadzony wzorem innych krajów, gdzie ludzie juz dłuższy czas oszczędzają na dodatkową emeryturę i chwalą sobie taką możliwość.
Offline

Sobik

  • Posty: 173
  • Dołączył(a): 1 sty 2022, o 21:29

Re: Oszczędności, finanse, inwestycje, ...

Post24 paź 2022, o 09:08

Zdecydowanie warto przede wszystkim skutecznie zainwestować swoje oszczędności, tym bardziej teraz jak pieniądze tracą na wartości. Dlatego według mnie jeżeli chcecie trochę kupić złota i srebra od sprawdzonego dealera metali szlachetnych to polecam Mennice Skarbową w przypadku których można liczyć na konkurencyjne ceny i krótkie terminy realizacji.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości