Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Dj czy zespół na wesele?

Coś na rozluźnienie
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marek332676767

  • Posty: 1418
  • Dołączył(a): 5 sie 2020, o 04:21

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post21 sie 2020, o 10:21

Ja na zespołach weselnych się nie znam,ale bardzo dobrze znam się na alkoholach i polecam wam zakup w wódka weselna .W tym sklepie kupicie bardzo dobrą wódkę na wesele.
Offline

michal2468

  • Posty: 759
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post8 gru 2020, o 16:37

Może ktoś z was jest na etapie poszukiwania dobrego fotografa który uwieczni dla was ten piękny i ważny dzień? Zobaczcie na Fotograf Ślubny Cieszyn to profesjonalista którego zdjęcia są pełne emocji i bardzo piękne.
Offline

purima

  • Posty: 178
  • Dołączył(a): 1 maja 2020, o 14:05

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post20 sty 2021, o 16:41

To zależy od Was, ale ja Wam powiem, że dla mnie to jednak zespół. Wiem wtedy, że muzyka będzie na żywo, odzwierciedlona i piękna. Jeśli jednak nie jesteście pewni, po prostu przesłuchajcie kandydatów. A co do mnie, to ja jestem na etapie: sesja narzeczeńska . Nie ożeniłam się jeszcze, ale kto wie, czy tego niedługo wlaśnie nie zrobię.
Offline

marek444

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 21 sty 2021, o 04:14

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post21 sty 2021, o 04:17

Moim zdaniem zespół. Lubię tradycje.
Tylko najlepsze gry - https://downloadgames.net.pl/
Offline

Aleksaa

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 13 mar 2021, o 21:24

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post15 mar 2021, o 21:59

Ja zdecydowałabym się jednak na zespół, wesele właśnie z tym mi się kojarzy, tylko ciężko jest znaleźć zespół który by nam odpowiadał dlatego w ostateczności pomyślałabym nad Dj. .Poza muzyką bardzo ważne są też atrakcje na wesele, z doświadczenia mogę Ci doradzić żeby zapewnić je też najmłodszym gościom o ile oczywiście zamierzasz zapraszać też dzieci :)
Offline

grebjan

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 19 mar 2021, o 18:38

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post19 mar 2021, o 18:46

Myślę, że świetny zespół weselny góruje nad DJ-em. Ale to musi być absolutny top. DJ jest bezpieczniejszą opcją i na pewno też tańszą. DJ często łączy swoją funkcję z konferansjerkę. Chętnie zaproponuje atrakcje na wesele, żeby goście jeszcze lepiej się bawili.
Offline

kazmir33

  • Posty: 468
  • Dołączył(a): 9 lis 2020, o 12:57

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post11 sie 2021, o 12:11

Ja to u mnie na weselu miałem jednak zespół bo do takiej muzyki na żywo lepiej się ludzie bawią moim zdaniem. Tutaj https://naskrajnej.pl/wesela-w-plenerze/ macie ofertę na fajne wesele w plenerze na organizację. Też ich wybrałem, warto, polecam, będziecie zadowoleni.
Offline

bianca

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 22 kwi 2019, o 12:02

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post18 paź 2021, o 13:33

Organizacja wesela to duże wyzwanie w dzisiejszych czasach. Przez ostatnie kilka lat wiele się pozmieniało w kontekście trendów oraz samych możliwości jakie mamy. Jedynym ograniczeniem jest właściwie budżet jakim dysponujemy. Co nie oznacza, że w rozsądnych pieniądzach nie da się świetnie bawić. Trzeba jedynie poszukać ofert w najlepszym stosunku ceny do jakości. Jeśli chodzi o oprawę muzyczną to zdecydowanie DJ będzie tańszy, a przy okazji może zagrać praktycznie wszystko. Dzięki temu możemy przebierać w największych hitach z tej listy - https://www.weselezklasa.pl/poradnik/go ... echczasow/ Pamiętajmy by brać pod uwagę wiek naszych gości, niech każdy bawi się świetnie do białego rana.
Offline

jessie09

  • Posty: 789
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post20 lis 2021, o 19:07

A mnie właśnie zaczęły nurtować kwestie finansowe... - kto za co płaci? Jak to wszystko wygląda w tym zakresie? Planuje przeczytać sobie artykuł https://www.koronakarkonoszy.pl/blog/kt ... na-weselu/ , bo może tam znajdę odpowiedź w tym zakresie. Ale wydaje mi się, że po równo to będzie najsprawiedliwiej.
Offline

reece.cartwright

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 25 lis 2021, o 19:05

Re: Dj czy zespół na wesele?

Post25 lis 2021, o 19:19

Nie przeszkadza mi jak na czyimś weselu gra zespół, ba, umiem się dobrze bawić. Ale na swoim wolałbym zdecydowanie Dj, moja narzeczona też, bo nie lubi "coverów". Także tylko dj :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Humor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości