Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Skup samochodów

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

oliwa

  • Posty: 43
  • Dołączył(a): 19 lip 2021, o 11:52

Skup samochodów

Post19 sie 2021, o 06:11

Na https://skup-aut-torun.pl/ znajdziecie dobry i rzetelny skup samochodów w Toruniu, który nie zaniża cen, ma dobre stawki, a jednocześnie zajmuje się wszystkimi formalnościami. Jak ktoś chce pozbyć się auta od ręki, to na pewno będzie dobry adres.
Offline

ludeka

  • Posty: 91
  • Dołączył(a): 28 cze 2021, o 04:58

Re: Skup samochodów

Post12 lis 2021, o 07:37

Mam w planach zakup elektrycznego samochodu i dlatego wybieram sie dzis na MotoWeekend w M1 w Krakowie, chcę zobaczyć oferty aut elektrycznych z lokalnych salonów i skorzystać z jazd próbnych i porad ekspertów. Można będzie też zobaczyć ekspozycję quadów i motocykli- również elektrycznych.
Offline

bette.wehner

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 13 lis 2021, o 16:15

Re: Skup samochodów

Post13 lis 2021, o 16:15

Jaki samochód jest najlepszy do miasta?
Offline

bremo

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 22 gru 2018, o 12:08

Re: Skup samochodów

Post24 lis 2021, o 18:58

Akurat wybór samochodu to jest bardzo indywidualna sprawa. Zależy na czym komu konkretnie zależy tak naprawdę. Ja potrzebowałem samochodu nie tylko do poruszania się po mieście, ale też na długie trasy. Dużo podróżuję w sumie. Mój wybór to Cayenne z Porsche Approved Sopot. To miejsce gdzie można sprzedać lub kupić samochód. Każdy jest sprawdzany dokładnie zanim trafi do sprzedaży, więc wiadomo co się kupuje.
Offline

lullrich

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 25 lis 2021, o 17:04

Re: Skup samochodów

Post25 lis 2021, o 17:11

Fajnie wiedzieć, mam teraz w planach sprzedać moje stare auto i kupić coś lepszego i nowszego. Może polecicie jakieś warte uwagi marki samochodów powyżej 2010 roku? I żeby cena też nie była zbyt wygórowana ;)
Offline

Kamilla36

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): 13 mar 2019, o 13:49

Re: Skup samochodów

Post25 lis 2021, o 20:38

Po sprzedaży auta na pewno będziesz rozglądać się za nowym. Ja polecam przyjrzeć się ofercie: https://volvocarkalisz.volvocars-partne ... -electric/ gdzie dostępne są auta elektryczne volvo w dobrych cenach. Na pewno któryś Ciebie zainteresuje.
Offline

michal2468

  • Posty: 760
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Skup samochodów

Post10 paź 2022, o 16:39

Ja znam i polecam firmę skup samochodów Kraków Sprawdźcie na ich stronę tam jest wiele informacji na temat sprzedaży czy zakupu pojazdu i cała oferta z którą warto się zapoznać. To specjaliści z tej branży z doświadczeniem.
Offline

mayczak

  • Posty: 92
  • Dołączył(a): 22 sty 2023, o 13:52

Re: Skup samochodów

Post21 lis 2023, o 10:46

Samochód nawet uszkodzony można skupić, ale na początek warto się zainteresować tematem, czy korzystniejsza nie będzie kasacja pojazdu. W Gdańsku w tej kwestii można sprawdzić ofertę PANTA . Osobno posiadają również skup katalizatorów. Warto podjąć dobra decyzję, jeśli samochód nie jest już w dobrym stanie, a jego naprawa przewyższa jego wartość.
Offline

Ombre

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): 10 sie 2022, o 08:12

Re: Skup samochodów

Post22 kwi 2024, o 12:11

W wielu przypadkach dobrym wyjściem jest sprzedaż auta na części. Już za sam katalizator samochodowy można otrzymać sporo gotówki, nawet jeśli teoretycznie do niczego się on już nie nadaje.

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości