Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

bedronka

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 23 lis 2020, o 06:34

Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post8 wrz 2021, o 12:28

Jak pielęgnować skórę wrażliwą?
Offline

aglaya

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 21 lis 2020, o 12:59

Re: Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post9 wrz 2021, o 18:38

Skóra wrażliwa cierpi z powodu odwodnienia i dlatego starzeje się szybciej. Dodatkowo takie objawy jak zaczerwienienie podkreślają objawy starzenia. Skóra wrażliwa wymaga specjalistycznej, skutecznej, ale łagodnej - pielęgnacji przeciwstarzeniowej.
Pamiętaj, że najczęstszym czynnikiem reakcji niepożądanych jest stosowanie produktów kosmetycznych nieodpowiednich dla rodzaju skóry. Czasy, w których osoby ze skórą wrażliwą musiały zadowolić się kremami z niskim stężeniem składników aktywnych już minęły.
Offline

Zemka

  • Posty: 60
  • Dołączył(a): 28 lip 2021, o 16:58

Re: Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post9 wrz 2021, o 19:14

Na pewno warto się zastanowić nad kosmetykami naturalnymi. Ja kupuję kosmetyki konopne, mnie koleżanka z pracy poleciła https://www.konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 Warto do nich zajrzeć, gdyż mają naprawdę dobre produkty.
Offline

xikere

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 24 lis 2020, o 17:49

Re: Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post10 wrz 2021, o 20:08

Cera wrażliwa wyróżnia się skłonnościami do pękających naczynek, alergii oraz zaczerwienień spowodowanych silnym mrozem lub ostrym słońcem. Przyczynami wrażliwej skóry są skłonności genetyczne lub brak odpowiedniej pielęgnacji. Cera naczynkowa reaguje również na stres, promieniowanie sztucznego światła (solaria), nieodpowiednią dietę, zanieczyszczenia kurzem, oddziaływanie sztucznych włókien na skórę oraz zbyt mała ilość wody w organizmie. Skóra wrażliwa objawia się uczuciem pieczenia, ściągania oraz świądu, który występuje po zastosowaniu niektórych kosmetyków.
Wybierz kosmetyki hipoalergiczne, które zawierają naturalne składniki i nie zawierają syntetycznych aromatów. Polecam spojrzeć na kremy i maseczki do pielęgnacji skóry TM dermaskill. Efekt odczujesz w ciągu 3-4 dni po zastosowaniu kremu dermaskill.
Offline

AlanW

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 15 wrz 2021, o 13:10

Re: Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post15 wrz 2021, o 13:16

Dziękuję za informacje
Offline

Anka21

  • Posty: 350
  • Dołączył(a): 15 mar 2020, o 11:13

Re: Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post17 wrz 2021, o 10:58

Tak, to bardzo wazny temat. Na pewno warto byłoby już teraz zastanowić się, co faktycznie mogłoby zadziałać odpowiednio w kontekście pielęgnacji Waszego skóry. Ja sporo na ten temat czytałam i wiem, że atopowe zapalenia skóry można w odpowiedni sposób wyleczyć. Jeśli nie wiecie, jak się za to zabrać, to może po prostu wybierzcie się z tym do dermatologa?
tekst sponsorowany
Offline

jessie09

  • Posty: 789
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post11 paź 2021, o 18:47

Wybierać po prostu sprawdzone i dobrej jakości kosmetyki. Ja przykładowo już od długiego czasu teraz testowałam produkty marki Avon i jestem bardzo zadowolona. Dlatego też dotarło do mnie, że opłaca mi się działa jako konsultatka avon, bo w ten sposób mogę też sporo zyskać. Mogę coś gorsza dorobić i jednocześnie też mogę zyskać super rabaty.
Offline

barek131

  • Posty: 364
  • Dołączył(a): 4 sie 2021, o 12:39

Re: Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post12 paź 2021, o 08:28

Z jakich kosmetyków korzystacie najczęściej i dlaczego? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z produktami konopnymi, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://bjococo.pl/category/show/110/cbd , ponieważ moim zdaniem mają bardzo dobre ceny oraz ogromny wybór produktów.
Offline

lemmerich

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 14 paź 2021, o 12:58

Re: Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post14 paź 2021, o 13:04

Każdy z nas ma zupełnie inną skórę. Warto udać się do dermatologa.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1367
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Jak pielęgnować skórę wrażliwą?

Post26 paź 2021, o 16:30

Ja na całe szczęście nie mam raczej takich problemów i tak naprawdę jestem zdania, że bardzo ważnym jest również to jakich urządzeń do kosmetyków używamy. Od jakiegoś czasu ja posiadam również u siebie fajny dozownik do mydła w płynie Tork 560100 i jestem przekonana, że ten wybór jest bardzo dobry.
Następna strona

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości