Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

vczesci.pl

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 16 mar 2012, o 20:47

CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post16 mar 2012, o 20:55

Witamy,
Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie internetowym www.vczesci.pl, Jesteśmy firma zajmująca się sprzedażą części do wszystkich marek samochodów. Na każdą część zakupiona w naszym sklepie dajemy 24 miesiące gwarancji. Naszym atutem jest wysyłka w ciągu 24 godzin, od momentu wpłynięcia zamówienia.

www.vczesci.pl

Zaprawszamy
Offline

jurekasd

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 14 lis 2012, o 12:49

Re: CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post14 lis 2012, o 12:58

W sumie niezła sprawa kupić wszystko przez neta i nie wkurzać się na niekompetentnych sprzedawczyków w sklepach.
Offline

michuu

  • Posty: 27
  • Dołączył(a): 11 gru 2012, o 18:02

Re: CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post11 gru 2012, o 18:28

A to pewne?
Offline

Pestar-Karcher_pl

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 26 mar 2012, o 19:00

Re: CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post8 mar 2013, o 14:49

Ja akurat nigdy nie miałem okazji tam kupować,więc ciężko mi się na ten temat wypowiedzieć. Im więcej pozytywnych opinii,tym rzecz jasna lepiej. Zamawiając w sklepach internetowych na pewno mamy taniej,to fakt- nie mówiąc już o większym wyborze poszczególnych części.
Offline

szymko

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): 20 maja 2013, o 19:41

Re: CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post20 maja 2013, o 19:51

Moim zdaniem zakupy internetowe to przyszłość. Są coraz bardziej popularne, z tym, że w Polsce jakby jeszcze dużo osób ma uprzedzenia do kupowania produktów przez internet. Na pewno opłaca się to w przypadku części samochodowych, bo tu często wydajemy duże pieniądze i można sporo przyoszczędzić w porównaniu ze sklepami stacjonarnymi. Na pewno koszty przesyłki trochę psują ten interes, ale mimo wszystko się opłaca. Zwłaszcza jak się robi większe zakupy. Jeśli chodzi o częście samochodowe, to polecam ten internetowy sklep motoryzacyjny motointegrator.pl. Kupowałem już tam kilka razy, m.in. wahacze, amortyzatory, opony.

Gdyby nie przesyłka to wszystko zamawiałbym przez internet. Czasem trzeba kupić coś drobnego za 5 czy 10 zł to nie opłaca się w internecie, bo jak za przesyłkę dam nawet 10 to na jedno wyjedzie. No ale zawsze staram się tak planować, żeby kupować więcej produktów i wtedy ten koszt przesyłki sie rozkłada.
Offline

igveir61

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 6 maja 2015, o 06:30

Re: CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post6 maja 2015, o 06:32

Akurat jeśli potrzebuję opony to wybieram serwis opon poznań dobre ceny, bo wolę od razu po zakupie założyć i wyważyć koła i w razie jakiejś wady wszystko wychodzi od razu i nie muszę się bawić w odsyłanie etc.
Offline

rokxi

  • Posty: 38
  • Dołączył(a): 12 maja 2015, o 10:15

Re: CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post15 maja 2015, o 09:42

igveir61 napisał(a):Akurat jeśli potrzebuję opony to wybieram serwis opon poznań dobre ceny, bo wolę od razu po zakupie założyć i wyważyć koła i w razie jakiejś wady wszystko wychodzi od razu i nie muszę się bawić w odsyłanie etc.


Ja już od dawna nie wybieram opon po cenie. Od kiedy miałem wypadek i to właśnie przez to, że opona mi pękła . . .
Offline

joti

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): 20 maja 2015, o 12:29

Re: CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post24 maja 2015, o 20:26

Bardzo dobry sklep. Spory asortyment kiedy szukaliśmy jednej częśći to znaleźliśmy ją dopiero w tym sklepie.
Onas to chodzi o mnie i kolegę. Szkoda, że wysyłka wtedy była tak długa ;/
Offline

luizkaa28

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): 24 lis 2014, o 07:35

Re: CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post14 gru 2015, o 10:15

A gdzie szukać części do wózków widłowych? zamawialiście coś tutaj? jakiej marki wózki są najmniej awaryjne?
Offline

Patryk26

  • Posty: 89
  • Dołączył(a): 21 gru 2015, o 13:23

Re: CZĘŚCI DO SAMOCHODÓW sklep internetowy vczesci.pl

Post11 lut 2016, o 10:14

zanim zaczniecie wymieniać opony może najpierw byście regularnie sprawdzali ciśnienie jakie się w nich znajduje? Co z tego że kupicie nowe opony jak wiele osób nie ma pojęcia o tym że trzeba regularnie sprawdzać ciśnienie.
Następna strona

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości