Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Budowa domu - wybór ekipy

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

kazmir33

  • Posty: 469
  • Dołączył(a): 9 lis 2020, o 12:57

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post3 kwi 2024, o 17:57

Budując dom musisz liczyć się z wieloma trudnymi decyzjami do podjęcia. Ja polecam na początek przyjrzeć się ofercie: http://adz-system.pl/ . Może przydać się już na etapie stawiania murów, bo firma zajmuje się produkowaniem bloków betonowych.
Offline

nikil

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 3 kwi 2024, o 19:11

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post3 kwi 2024, o 19:14

Budowałam swój dom razem z ekipą remontową. Uważam, że potrzeba dużo cierpliwości...
Offline

majster99

  • Posty: 209
  • Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 20:56

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post3 kwi 2024, o 19:25

Równie ważny jest również wybór różnego rodzaju rozwiązań, jeśli mamy wodę ze studni, obowiązkowe są pompy wodne do studni głębinowych . Pompa do studni głębinowej jest umieszczona bezpośrednio w studni głębinowej. Może być zainstalowana na dnie studni lub też w pewnej odległości od dna, w zależności od konstrukcji studni i warunków panujących na miejscu. Dzięki wydajnej pompie, w domu będziemy mieli wodę o odpowiednim ciśnieniu.
Offline

wadderPL

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 5 kwi 2024, o 12:09

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post5 kwi 2024, o 12:10

Moim zdaniem to bardzo ważna kwestia w dzisiejszych trudnych czasach
--------------------------------------
gabinety opolskie
Offline

Fasat92

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 5 kwi 2024, o 14:26

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post5 kwi 2024, o 14:27

Skoro już mowa o recyklingu, to chciałbym Was poprosić o opinię na temat prasa do smieci 1100 . Pytam, ponieważ w najbliższym czasie bardzo chciałbym skorzystać z usług tej firmy, a pierwszy raz o niej czytam
Offline

mayczak

  • Posty: 89
  • Dołączył(a): 22 sty 2023, o 13:52

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post10 kwi 2024, o 14:07

Dobra ekipa i firma budowlana to jedno, ale nie można też przede wszystkim zapomnieć o takiej kwestii, jak kosztorys. Jeśli chodzi o tworzenie kosztorysów , to zajmują się tym profesjonalne firmy, które przede wszystkim stawiają na szkolenia i odpowiednie programy do takich kosztorysów.
Offline

boehm.margie

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 17 kwi 2024, o 10:29

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post17 kwi 2024, o 10:36

Poszukuję sprawdzonej firmy, która mogłaby wykonać most tymczasowy w okolicy. Czy ktoś ma doświadczenie z firmami świadczącymi tego rodzaju usługi i mógłby polecić mi jakąś konkretną? Ważne dla mnie są solidność, terminowość i jakość wykonania.
Offline

kaasienka

  • Posty: 167
  • Dołączył(a): 13 cze 2022, o 17:01

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post24 kwi 2024, o 16:04

Wybór generalnego wykonawcy, który będzie stawiał nasz dom to podstawa. zalezy mi na profesjalnym i indywidualnym podejściu a do tego dużym zaangażowaniu takiej ekipy. Pomyslałam więc o warszawskiej firmie Espiro Investment. Może ktoś z Was korzystał już z ich usług? Jak wrażenia ?
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1282
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post24 kwi 2024, o 19:15

Kiedy wybierasz płytki elewacyjne do wykończenia domu, istnieje wiele czynników, które warto wziąć pod uwagę. Płytki ceramiczne są popularnym wyborem ze względu na swoją trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Mogą one naśladować wygląd drewna, kamienia lub cegły, dając domowi elegancki wygląd. W artykule https://odbiur.pl/wszystko-co-musisz-wi ... yjnych.php można znaleźć więcej informacji.
Offline

aglae96

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 25 kwi 2024, o 07:13

Re: Budowa domu - wybór ekipy

Post25 kwi 2024, o 07:16

Kogo polecacie z Lublina?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości