Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Biznes

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Berok56

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 23 wrz 2022, o 08:15

Re: Biznes

Post27 wrz 2022, o 10:34

Jeśli szukacie pomocy w prowadzeniu podatków, optymalizacji podatkowej czy zakładaniu spółek to warto skorzystać z profesjonalnej firmy takiej jak ta https://oniszczuk.com/ warto być przygotowanym na wszystkie wyzwania z tym związane
Offline

jessie09

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Biznes

Post27 wrz 2022, o 17:21

A czy orientujecie się jaki jest koszt sklepu magento ? Pytam, ponieważ też myślę nad tym, aby otworzyć swoją firmę w sieci z odzieżą. Ale nie bardzo się jeszcze znam na tych hostingach, a zwłaszcza na ich cenach. Dlatego chciałam o nie podpytać.
Offline

mczay

  • Posty: 1198
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Biznes

Post6 paź 2022, o 14:10

A coś takiego, jak informacja publiczna szkolenia , gdzie można znaleźć? Nie ukrywam, że mocno skupiam się teraz na temacie szkoleń i aktywnie chciałabym w nich uczestniczyć. Mam nadzieję, że trafię na ciekawe propozycje szkoleń.
Offline

dominic.lehner

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 10 paź 2022, o 17:27

Re: Biznes

Post10 paź 2022, o 17:29

Od kilku lat prowadzę własny biznes - jestem właścicielką niewielkiego, osiedlowego sklepu. Ostatnio postanowiłam dokonać paru zmian. Z tego powodu poszukuję dobrej jakości lady sklepowej. Możecie coś doradzić?
Offline

adam142

  • Posty: 256
  • Dołączył(a): 12 maja 2021, o 06:34

Re: Biznes

Post11 paź 2022, o 12:30

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu?

leki na potencję
Offline

tototoro

  • Posty: 35
  • Dołączył(a): 12 paź 2022, o 05:41

Re: Biznes

Post12 paź 2022, o 06:51

We are trying to gather all the positive energy and write a good article, and you seem to be doing that too, so I feel good because you seem to be getting good energy먹튀검증
Offline

kazmir33

  • Posty: 470
  • Dołączył(a): 9 lis 2020, o 12:57

Re: Biznes

Post17 paź 2022, o 12:05

Ktoś tutaj z was biznes internetowy chce otwierać? Jeśli tak to tutaj https://punkt.media/pl/aktualnosci/gosp ... internecie macie opisane jakie rodzaje płatności w internecie są, jakie najlepiej wybrać dla sklepu, co jest bezpieczne.
Offline

Sobik

  • Posty: 173
  • Dołączył(a): 1 sty 2022, o 21:29

Re: Biznes

Post23 paź 2022, o 09:50

Przede wszystkim jeżeli będziecie szukali ciekawych ofert kurierskich, w tym również możliwości utworzenia własnej franczyzy to mogę polecić Wam do sprawdzenia to jak dokładnie działa firma Pakersi https://pakersi.pl/franczyza-bez-lokalu-czy-to-mozliwe u których będziecie mogli liczyć na bardzo dobre warunki współpracy, łatwość utworzenia biznesu i tym samym niskie koszty rozpoczęcia prowadzenia własnej firmy. Pozdrawiam serdecznie!
Offline

squter

  • Posty: 99
  • Dołączył(a): 8 sty 2022, o 15:24

Re: Biznes

Post24 paź 2022, o 13:55

Ciekawy jestem Waszego zdania na temat telemarketingu bo w naszej firmie jego działanie jest wręcz nieocenione. Korzystamy z usług firmy Multicontact.pl, która zajmuje się dla nas sprzedażą telefoniczną, pozyskiwaniem nowych klientów i dbanie o dotychczasowych, windykacją, umawianiem spotkań i wieloma innymi bieżącymi sprawami. Bardzo dobre rozwiązanie bez potrzeby angażowania własnego zespołu.
Offline

jessie09

  • Posty: 804
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Biznes

Post1 lis 2022, o 15:44

Jak pomyślę o biznesie, to mam ciarki, bo mi się wydaje, że jednak mimo tego wszystkiego sama mam problem z szukaniem informacji na temat prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Zwłaszcza, że nie jestem ogólnie w tym biegła. Dlatego dajcie znać, czy takie https://www.kam.nu/pl/ biuro jest Wam znane? Wiecie coś o nim?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości