Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Biznes

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

mczay

  • Posty: 1176
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Biznes

Post21 cze 2023, o 11:24

Dla biznesu dobrym rozwiązaniem które jest popularne jest outsourcing. Tutaj https://leasingteam.pl/ macie ofertę na tego typu usługi, mają tam szeroki wachlarz z którego możecie wybrać. Moja firma też się tym posiłkowała jak mieliśmy problemy.
Offline

KasjuszMag

  • Posty: 144
  • Dołączył(a): 5 kwi 2023, o 11:31

Re: Biznes

Post31 lip 2023, o 10:33

Co to jest sklep monopolowy franczyzowym? - Sklep monopolowy franczyza to sklep, który działa na zasadzie franczyzy pod nadzorem danego monopolowego dostawcy. Sklepy te oferują towary i alkoholowe napoje wysokoprocentowe, a ich asortyment jest ściśle kontrolowany przez właściciela marki. Franczyzobiorcy otrzymują prawa do korzystania z nazwy, wizerunku i sprawdzonego modelu biznesowego, co pozwala na prowadzenie sklepu z rozpoznawalnością i wsparciem od głównego dostawcy.
Offline

schmitt.may

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 8 sie 2023, o 07:17

Re: Biznes

Post8 sie 2023, o 07:19

Witam! Potrzebuję rady w wyborze lad chłodniczych do mojego sklepu spożywczego. Jakie modele są najlepsze pod względem efektywności energetycznej i wydajności? Czekam na Wasze wskazówki i doświadczenia
Offline

maci.marquardt

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): 23 sie 2023, o 11:24

Re: Biznes

Post23 sie 2023, o 16:12

Hej, społeczność cukiernicza! Planuję stworzyć własną cukiernię, ale jeszcze potrzebuję informacji i porad. Jakie są Wasze doświadczenia w zakładaniu takiego biznesu? Co jest ważne, a co może być wyzwaniem? Chętnie się dowiem!
Offline

santone

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 6 maja 2023, o 15:33

Re: Biznes

Post24 sie 2023, o 23:21

Dodam od siebie jeszcze, że bardzo czesto faktoring to skuteczny sposób na zapewnienie sukcesu biznesowego. Dzięki AFORTI Factor firmy mogą szybko uzyskać dostęp do środków z niezapłaconych faktur i uzyskać dostęp do pieniędzy dzięki którym mogą dalej wspierać rozwój. To świetny sposób na utrzymanie przepływu gotówki i zapewnienie sukcesu biznesowego.
Offline

jessie09

  • Posty: 793
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Biznes

Post30 sie 2023, o 19:48

Ja to sobie mocno sprawdzam niektóre obszary i mam nadzieję, że każdy z nas może się nad tym pochylić. I ja sobie jednak nie mogę niczego specjalnie powiedzieć, ale na pewno windykacja w niemczech jest czymś, co spędza mi sen z powiek. I mam nadzieję, że każdy z nas ma swoje własne rozwiązania. To będzie dla mnie ważne.
Offline

majster99

  • Posty: 207
  • Dołączył(a): 11 kwi 2022, o 20:56

Re: Biznes

Post2 wrz 2023, o 06:02

Rozwiązania takie jak self checkouts , czyli stanowiska samoobsługowe dla retailu, to dziś bardzo poszukiwane rozwiązania. Coraz więcej sieci do swojego biznesu, chce wprowadzić podobne rozwiązania i dać klientom swobodę w obsłudze. To również przez nich doceniany model pracy w sklepie, nie każdy chce stać w długich kolejkach a technologicznie większość z nas jest przystosowana do obsługi takich terminali.
Offline

Damien

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 2 wrz 2023, o 20:21

Re: Biznes

Post2 wrz 2023, o 20:27

Interesują mnie takie tematy
Offline

Wiwerr

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): 26 lip 2018, o 12:04

Re: Biznes

Post2 wrz 2023, o 22:21

Psychologia biznesu i przedsiębiorczości jest obszarem, który łączy psychologię, ekonomię, zarządzanie i inne dziedziny. Jej badania i wyniki mogą być wykorzystywane do doskonalenia zarządzania firmą, zwiększenia efektywności pracowników, tworzenia lepszych strategii biznesowych oraz wspierania rozwoju przedsiębiorczości i innowacji. Coraz częściej przedsiębiorcy podchodzą do prowadzenia biznesu właśnie w psychologiczny sposób.
Offline

jessie09

  • Posty: 793
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Biznes

Post4 wrz 2023, o 11:13

ok
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości