Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

W jakie gry lubisz grać najczęściej?

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

beatricedas

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 15 lut 2022, o 10:46

W jakie gry lubisz grać najczęściej?

Post15 lut 2022, o 10:50

Wszyscy wiemy, że w naszym świecie jest tak wiele gier. Nie sposób ich wszystkich zliczyć, dlatego bardzo interesują mnie Wasze ulubione gry. Podziel się w komentarzach. :roll:
Offline

nadinadi0

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 15 lut 2022, o 12:55

Re: W jakie gry lubisz grać najczęściej?

Post15 lut 2022, o 12:55

Od dziecka grałem we wszystkie rodzaje gier. Ale w dzisiejszych czasach łatwo jest grać w gry online. Wchodzisz tutaj https://www.friv5online.com/pl wybierzesz dowolną grę. Wszystkie są wysokiej jakości i jest ich tak wiele, że nigdy się nie znudzą. Każdego dnia możesz grać w inną. Jasne i nowoczesne gry czekają właśnie na Ciebie. :roll:
Offline

ser9ger

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 15 lut 2022, o 16:03

Re: W jakie gry lubisz grać najczęściej?

Post15 lut 2022, o 16:04

Opportunities to play online games every day is becoming more and more and then the most important thing is to choose an excellent site with a large selection. The site that suggested the previous commenter for me just perfect. I advise everyone. 8-)
Offline

KrysiaMalina

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 21 lut 2022, o 17:45

Re: W jakie gry lubisz grać najczęściej?

Post21 lut 2022, o 17:56

Chociaż już parę lat na karku jest, gierki cały czas są ze mną.
Ostatnio namiętnie męczę cyberpunka i już kilkadzisiąt godzin a cały czas jest fun.
Ale Wiedźmina 3 jakoś nie mogę zmęczyć.
Offline

Macko34

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): 28 lut 2020, o 16:40

Re: W jakie gry lubisz grać najczęściej?

Post22 lut 2022, o 07:38

A z kolei moim faworytem są gry planszowe;) W te to chyba najbardziej lubię grać, bo tu mam dużą interakcje z innymi graczami, a rywalizacje lubię najbardziej. Na pewno i wielu z was lubi planszówki co nie. Tak można spokojnie znaleźć coś ciekawego dla każdego. Moja jedna z ulubionych gier to lucky duck games - prosta i zabawna.

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: PearlHarris i 16 gości