Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Fotograf na wesele

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

stonoga07

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 13 cze 2022, o 10:54

Fotograf na wesele

Post13 cze 2022, o 10:54

Poszukujecie fotografa na swój ślub i wesele na terenie Krakowa i okolic? Macie dość niskiej jakości zdjęć? Już teraz zapoznajcie się z ofertą mojej autorskiej pracowni fotograficznej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Mam indywidualne podejście, jestem osobom nowoczesną, kreatywną. Praca jest dla mnie prawdziwą pasją i uwielbiam to ze fotografia pozwala na ciągły rozwój wewnętrzny. Posiadam wolne terminy na rok 2022 i 2023 Obecnie pracuję na najlepszej jakości sprzęcie na rynku. Serdecznie zapraszam na moją stronę www programy-partnerskie.info.
Offline

agata96

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): 19 lis 2021, o 11:55

Re: Fotograf na wesele

Post17 lip 2022, o 13:52

Podczas przygotowań do ślubu i wesela skorzystaliśmy z oferty sklepu internetowego, gdzie zamówiliśmy najróżniejsze akcesoria i dodatki weselne, w tym np. ciężki dym małopolskie . W razie pytań, wszelkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Offline

barek131

  • Posty: 376
  • Dołączył(a): 4 sie 2021, o 12:39

Re: Fotograf na wesele

Post1 sie 2022, o 06:23

Na stronie https://www.slubnezakupy.pl/blog/62/jak ... nt-weselny znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi akcesoriami oraz dodatkami na ślub i wesele. Jest to sklep, z oferty którego sam skorzystałem przed moim ślubem.
Offline

Odysey

  • Posty: 423
  • Dołączył(a): 19 wrz 2022, o 08:13

Re: Fotograf na wesele

Post28 gru 2022, o 20:14

Pewnie, że tak. Ja na pewno mogę Wam już teraz polecić, byście w pierwszej kolejności podeszli do tego tematu w sposób kreatywny. Na stronie https://artma-zaproszenia.pl/ czytałem więcej na temat doboru różnych zaproszeń. Co myślicie na ten temat? Z chęcią się dowiem na ten temat więcej.
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1302
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Fotograf na wesele

Post25 lut 2023, o 14:17

Moim zdaniem wynajęcie drona na wesele może być świetnym pomysłem, aby uchwycić niezapomniane chwile z lotu ptaka i stworzyć niepowtarzalne pamiątkowe zdjęcia. Warto jednak pamiętać, że w przypadku użytkowania dronu do celów komercyjnych, jakim jest na przykład fotografowanie wesela, wymagane jest uzyskanie specjalnych zezwoleń oraz posiadanie stosownych uprawnień do wykonywania takiej działalności. Ciekawe informacje na ten temat można przeczytać w tym artykule https://dzieciakowelove.pl/czy-musze-mi ... -na-drona/ .
Offline

michal2468

  • Posty: 761
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Fotograf na wesele

Post7 mar 2023, o 12:11

Jeżeli są tutaj osoby, które szukają najlepszego sklepu online z zaproszeniami na wszelkiego rodzaju uroczystości, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie m.in. zaproszenia komunia święta w korzystnej cenie. Niejednokrotnie korzystałam z oferty tego sklepu i nigdy nie było najmniejszego problemu z dostawą produktów.
Offline

loktref

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): 26 kwi 2024, o 09:08

Re: Fotograf na wesele

Post27 kwi 2024, o 13:27

No jak tak to koniecznie fotograf ślubny Gdańsk
Mega oczarowały mnie jego zjęcia ślubne. Robi tez fajne teledyski. Musicie sprawdzić .

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości