Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Samochody elektryczne

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

karii

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 31 sie 2016, o 07:28

Samochody elektryczne

Post27 lis 2018, o 08:25

Siema. Zauważyliście że idzie nowe pokolenie zupełnie przeciwne dieslom na przykład? Moda na auta elektryczne jest tak duża, że powoli zaczynam odczuwać presję z tego powodu. A wy jak tam? Jak podchodzicie do tego tematu, jesteście bardziej za czy przeciw?
Offline

Branus

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 27 cze 2018, o 06:51

Re: Samochody elektryczne

Post27 lis 2018, o 08:39

Wydaje ci się tak bo ten temat jest ciągle na tablicy. Za jakiś czas wszystko ucichnie i skończy się nagonka na auta elektryczne. Spójrz na priusa, ile lat już jest na rynku, w momencie premiery też nie schodził z ust przez długi czas.
Offline

paganii

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 07:04

Re: Samochody elektryczne

Post27 lis 2018, o 10:51

Czytałem na portalu http://na-tapecie.pl/ że to wszystko to są celowe zabiegi. Jakoś trzeba przekonać ludzi do zmiany swoich ukochanych 1.9 itp. do przejścia na coś bardziej ekologicznego. Normalny zabieg :)
Offline

karii

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 31 sie 2016, o 07:28

Re: Samochody elektryczne

Post27 lis 2018, o 11:22

Tak działa cały Info Market, rozumiem to ale pytałem bardziej o wasze osobiste odczucia czy przemyślenia. Nie uwierzę w to że każdemu odpowiadają takie zmiany w świecie motoryzacji.
Offline

Branus

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 27 cze 2018, o 06:51

Re: Samochody elektryczne

Post27 lis 2018, o 11:34

Widzę że kolega nie za bardzo know now o co tam chodzi. Dużo osób będzie myślało tak jak usłyszy w świecie. Dlatego tyle portali porusza ten temat, żeby wpłynąć na jak największą liczbę osób. Masowo zmieniają perspektywę :D
Offline

paganii

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): 21 wrz 2016, o 07:04

Re: Samochody elektryczne

Post27 lis 2018, o 11:46

Spójrzcie tylko jakie te auta elektryczne są ładne. Tutaj http://podwazaj-autorytety.pl/ jest galeria z prototypami na przyszły rok. Dla mnie nie było nigdy piękniejszych aut. Wyglądają tak futurystycznie, przyjemnie dla oka :)
Offline

Derbinek

  • Posty: 111
  • Dołączył(a): 27 lut 2019, o 08:56

Re: Samochody elektryczne

Post27 lut 2019, o 09:00

Ciekawi mnie jak ta technologia się rozwinie. Ja teraz kupiłem mazdę w ich salonie Klimczak w Częstochowie. Ale na benzynę. Też ma bardzo fajny oszczędny silnik, nie pali jakoś dużo. Ja z zakupu jestem bardzo zadowolony. Może następne auto kiedyś tam będzie elektryczne....
Offline

noli8

  • Posty: 196
  • Dołączył(a): 27 wrz 2017, o 11:55

Re: Samochody elektryczne

Post19 mar 2019, o 09:36

Wiele informacji tj. wiadomości, testy, porównania, opinie o , porady dotyczące eksploatacji auta znajdziecie na tej stronce www.wyborkierowcow.pl , muszę przyznać ze bardzo wiele przydatnych informacji .Także w kwestii nowinek , warto poczytać
Offline

SaraUrman

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 20 mar 2019, o 07:52

Re: Samochody elektryczne

Post20 mar 2019, o 07:53

A jak wygląda montaż klimatyzacji w takim samochodzie elektrycznym? Jest już "w zestawie" czy trzeba sobie zamontować?
Offline

yester

  • Posty: 140
  • Dołączył(a): 25 cze 2018, o 09:38

Re: Samochody elektryczne

Post24 cze 2019, o 07:02

Serio myślicie, że te samochody za kilkanaście lat opanują rynek motoryzacyjny? ja na razie na http://prezentauto.pl/ przeglądam te auta które są ciekawe, również tańsze modele ale i luksusowe. O elektrycznych jeszcze nie piszą, ale kto wie co będzie za jakiś czas tak naprawdę.
Następna strona

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości