Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Co to jest podatek belki?

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

marek332676767

  • Posty: 1428
  • Dołączył(a): 5 sie 2020, o 04:21

Co to jest podatek belki?

Post25 sty 2021, o 05:45

Mój kolega w ogóle nie wiedział co to jest podatek belki. Dlatego powiedziałem mu , że jak przeczyta artykuł co to podatek belki to dowie się co to jest ten podatek belki.
Offline

Maniaczka

  • Posty: 1380
  • Dołączył(a): 16 gru 2018, o 13:03

Re: Co to jest podatek belki?

Post30 mar 2021, o 18:18

Jakoś akurat tymi rzeczami ja się nigdy nie przejmowałam, gdyż bardziej zależy mi na właściwym rozliczaniu podatków z mojej firmy którą mam za granicą. Jestem także zdania, że bardzo fajnie sprawdza się współpraca z firmą https://www.thompsonstein.com/ która świadczy usługi w zakresie międzynarodowego wsparcia prawnopodatkowego.
Offline

mczay

  • Posty: 1202
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Co to jest podatek belki?

Post23 lut 2023, o 12:49

Szczerze mówiąc nie znam odpowiedzi na to pytanie, ale jako, że niedługo minie czas na składanie rozliczeń, to mogę wam polecić artykuł https://wtk.pl/news/87894-jak-bezproble ... zyc-pit-37 , który pomoże wam się rozliczyć z PIT-37.Istotne jest, by złożyć deklarację od razu po uruchomieniu możliwości składania PIT 37.
Offline

jessie09

  • Posty: 808
  • Dołączył(a): 27 mar 2021, o 08:16

Re: Co to jest podatek belki?

Post3 maja 2024, o 00:36

Jak wygląda rozliczenie podatków, jeśli mam zapłacony vat w szwecji ? Właśnie szukam o tym informacji , a może nawet i firmy, która stosownie pozwoli nam podziałać w tej kwestii. Dlatego czekam na pomysły, może akurat wspólnie coś wymyślimy, albo Wasze doświadczenie pozwoli mi na stosowny rozwój. Co wy na to? Chętnie się odwdzięczę za pomoc.

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości