Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Praca w internecie

O wszystkim co związane z samochodami, motoryzacją, ale nie pasujące do innych działów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Jadysiah

  • Posty: 16
  • Dołączył(a): 31 maja 2023, o 07:38

Praca w internecie

Post31 maja 2023, o 07:39

Rozważam możliwość zatrudnienia w internecie, ponieważ obecnie mam poważne problemy finansowe, włączając w to kwestie związane z mieszkaniem. Ani rodzice, ani żadna z moich znajomych nie mogą mi pomóc. Jestem z Ukrainy. Chciałabym zwrócić się do was o radę.
Offline

Oleshs

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 31 maja 2023, o 08:03

Re: Praca w internecie

Post31 maja 2023, o 08:05

Wiele dziewcząt z Ukrainy obecnie doświadcza całkowitego chaosu w dziedzinie pracy i prób znalezienia dachu nad głową. Małe dodatkowe zajęcia, które wcześniej były dostępne dla studentek, teraz są jedynie bezsensownym pragnieniem. Jednak miałam szczęście uniknąć znacznych trudności dzięki pracy w studio kamer internetowych Angels http://angelsmodel.pl/ . To agencja, która oferuje możliwość zarabiania pieniędzy, pracując w dogodnym dla siebie czasie, a także zapewniająca komfortowe warunki życia.
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1321
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Praca w internecie

Post31 maja 2023, o 10:04

W przypadku umowy o pracę mamy do czynienia z relacją pracodawcy, jako podmiotu zlecającego pracę i pracownikiem. Natomiast umowa pracy tymczasowej zakłada relację trzech stron, czyli pracodawcy użytkownika zlecającego konkretną pracę, agencji bezpośrednio zatrudniającej pracownika i biorącej na siebie wszelkie sprawy administracyjne i kadrowo-płacowe oraz pracownika tymczasowego. Umowa o pracę może być zawierana bezterminowo, podczas gdy umowa tymczasową, zgodnie z nazwą, zawierana jest na określony czas. Więcej informacji znajdziecie na https://atlaswork.pl/blog/umowa-o-prace-tymczasowa
Offline

JOHNY9

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): 1 cze 2022, o 06:31

Re: Praca w internecie

Post31 maja 2023, o 10:10

I recently came across your blog and have been reading along. I thought I would leave my first comment. I don't know what to say except that I have enjoyed reading. Nice blog. I will keep visiting this blog very often.entraînement sac de frappe
Offline

Akanervur

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): 3 kwi 2023, o 14:55

Re: Praca w internecie

Post22 cze 2023, o 12:51

Dzień dobry! Potrzebuję Waszej wiedzy i doświadczenia. Znacie może jakąś stronę internetową, na której mogę znaleźć różnorodne kursy do nauki nowego zawodu? Zależy mi na rozwijaniu się i zdobyciu nowych kompetencji.
Offline

Vrutiz

  • Posty: 1321
  • Dołączył(a): 17 cze 2022, o 08:47

Re: Praca w internecie

Post8 maja 2024, o 10:37

Warto wiedzieć, że umowa B2B https://grupaprogres.pl/pl/umowa-b2b-co ... decydowac/ staje się coraz bardziej popularna dla wielu stanowisk. Daje ona zarówno pracownikom, jak i pracodawcom większą elastyczność i korzyści. Dla pracowników oznacza to możliwość negocjowania lepszych warunków finansowych, elastyczniejszych godzin pracy oraz większej swobody w organizacji własnego czasu i zadań.

Powrót do Ogólne rozmowy samochodowe / motoryzacyjne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości