Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

kupno auta

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Weronika_Kot

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 5 wrz 2023, o 13:56

kupno auta

Post21 maja 2024, o 16:18

Witam, poszukuję samochodu z wyższej półki, który będzie idealny do jazdy po mieście z rodziną.
Offline

kokodzambo

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): 22 lut 2023, o 19:00

Re: kupno auta

Post25 maja 2024, o 10:06

do jakiego przedziału cenowego ?
Offline

josiah.konopelski

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 27 maja 2024, o 11:58

Re: kupno auta

Post27 maja 2024, o 12:01

Zastanawiam się nad Mazdą. Co Wy na to?
Offline

Derbinek

  • Posty: 116
  • Dołączył(a): 27 lut 2019, o 08:56

Re: kupno auta

Post9 cze 2024, o 12:08

Z rodzinka to suv-y sie spisuja, bo nie dosc ze komfortowa jazda to i miejsca do spakowania sporo. Jak interesuje Cie gorna polka to volvo ma teraz fajne te xc40 i xc60, a w salonie https://scandinavia.volvocars-partner.p ... a-bez-vat/ mozna je bez vat kupic do konca czerwca
Offline

torrey.stark

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 14 cze 2024, o 09:18

Re: kupno auta

Post14 cze 2024, o 09:23

Jeśli chodzi o samochody wyższej klasy, to może warto byłoby rozważyć sprowadzenie samochodu z USA. Z tego, co wiem, wśród samochodów zza oceanu jest o wiele większy wybór modeli, czy ich lepszego wyposażenia, niż u nas. Ja sam już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem auta stamtąd. Nawet udało mi się natrafić na taką firmę, która zajmuje się importem - https://usaimport.pl. Czy ktoś z was miał może kiedyś korzystać już z ich usług?
Offline

jlockman

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): dzisiaj, o 09:52

Re: kupno auta

Postdzisiaj, o 09:55

Również zastanawiam się nad sprowadzeniem samochodu z USA.

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości