Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

czy nadwozie coupe jest praktyczne?

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Markyy3

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): 13 gru 2011, o 20:07

czy nadwozie coupe jest praktyczne?

Post5 lut 2012, o 12:35

szukam auta, nie ukrywam ze chce cos w stylistyce sportowej,
czy nadwozie coupe jest praktyczne w codziennym uzytkowaniu? wszystkie modele maja dlugie drzwi,
oglądałem tu na portalu kilka:
opel tigra
opel astra bertone
jest tez peugeot 406 coupe
honda civic (chyba?)
honda prelude
jakie jeszcze modele znacie?
moze posiadacze sie wypowiedzą?
Offline

Pestar-Karcher_pl

  • Posty: 68
  • Dołączył(a): 26 mar 2012, o 19:00

Re: czy nadwozie coupe jest praktyczne?

Post31 maja 2012, o 12:15

Tigra jest wg mnie straszna i raczej nie polecam.. Odpowiedz sobie na pytanie czego wymagasz w stosunku do swojego samochodu. Wg mnie nadwozie typu coupe jest bardzo niepraktyczne jak na nasze drogi.
Offline

edi900

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): 21 sty 2015, o 17:45

Re: czy nadwozie coupe jest praktyczne?

Post23 sty 2015, o 14:55

Może i nie jest tak praktyczne jak np. sedan ale samochody z nadwoziem coupe uchodzą za ładniejsze i bardziej sportowe. Wiec nie można mieć wszystkiego. Coś za coś :D samochód ze sportową linią nadwozia nie może być tak praktyczny rodzinny sedan czy van.
Offline

Luberdis

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 1 kwi 2015, o 07:35

Re: czy nadwozie coupe jest praktyczne?

Post1 kwi 2015, o 07:36

hej, mialem coupe sedana i touringa i touring jest napraktyczniejszy a z pieckiem 2.5 pod maska bardzo fajnie lata, jak jeszcze znajdziesz w mtechu to i wyglada w miare nowoczesnie. Wada kombi jest to ze jest w nim po prostu glosniej.
Offline

palosvin05

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 30 cze 2015, o 06:23

Re: czy nadwozie coupe jest praktyczne?

Post30 cze 2015, o 06:25

Czy naprawdę trzeba zakładać temat na forum, żeby się dowiedzieć czy coupe jest praktyczne? Wystarczy na takie spojrzeć i pomyśleć chyba. Ale to drugie coraz większej liczbie osób sprawia problem.
Offline

Razbelrtis

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): 27 paź 2015, o 08:23

Re: czy nadwozie coupe jest praktyczne?

Post27 paź 2015, o 08:25

Do miasta oczywiście że coupe jest praktyczne warto sobie zafundować takie autko ja mam coupe i nie narzekam.
___________
mechanika pojazdowa łódź
Offline

Cyryl

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): 4 wrz 2019, o 17:52

Re: czy nadwozie coupe jest praktyczne?

Post28 paź 2019, o 09:50

Stylistyka sportowa? A mogą być używane? Jeśli tak, to zwróć się do salonu Autoloco, mają używane auta w świetnym stanie i w szerokiej ofercie. Są solidni i mają wiedzę, więc z pewnością zaproponują ci coś co trafi w twój gust. Możesz do nich napisać przez Otomoto, bo to główne narzędzie ich pracy, szybko odpowiadają.
Offline

bedronka

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): 23 lis 2020, o 06:34

Re: czy nadwozie coupe jest praktyczne?

Post23 lis 2020, o 06:51

To ciekawy temat
Dzięki Ci

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość