Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

co do 20 tys. zł nie starsze niż 2007

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

zwariowanapredkosc

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): 5 cze 2019, o 13:18

Re: co do 20 tys. zł nie starsze niż 2007

Post15 paź 2019, o 11:49

Ja z doświadcznia polecam brac w leasing. Sam mam i bardzo jestem zadowolony. Mój znajomy tez ostatnio wział w leasing mimo tego, że miał praktycnzie gotówke na zakup, ale tak mu wyszło, że bardziej sie opłaca. Polecam szczególnie jak nie chcesz sie wykosztowac od razu, nawet jak chcesz kupić ten samochód to w cyzm problem, żeby po prostu po zakończeniu leasingu go wykupc ? Ja wziłąłem leasing w https://www.scmultirent.pl/
i bardzo sobie cchwale ze względu na to, że wszystko poszło bardzo szybko i profesjonalnie oraz odpowiadały mi bardzo ich warunki , w tym oferty dodatkowe. Teraz na przykład za pomocą karty paliwowej moge sobie wygodnie płacić na stacjach co jest bardzo fajnym uproszczeniem. Dostep do e platformy pozwala mi na bieżąco monitorować i sprawdzać wszystko co mnie interesuje odnośnie mojego leasingu czy jakichś dodatkowych ofert. Także jak masz zagwozdkę to poczytaj sobie po prostu na ich stronce i może sie przekonasz, bo tka jak mowie, moim zdaniem warto :)
Offline

mylease.pl

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 17 lis 2020, o 19:13

Re: co do 20 tys. zł nie starsze niż 2007

Post17 lis 2020, o 19:19

Cześć, na jaki samochód się ostatecznie zdecydowałeś ?
Poprzednia strona

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości