Strefa logowania

zarejestruj się       przypomnij hasło

Dołącz do grona AutoPasjonatów!

Poszukiwania pojazdu dla żonki

Zanim kupisz auto zapytaj o typowe bolączki interesującego Cie modelu samochodu, dowiedz się na co warto zwrócić uwagę, nie wiesz co kupić? Opisz swoje potrzeby i posłuchaj propozycji forumowiczów
  • Autor
  • Wiadomość
Offline

Dariijka

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): 31 sie 2020, o 10:48

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post31 sie 2020, o 11:15

Ja sie podpinam pod temat bo chciałabym cos niedużego dla siebie, czaje sie na alfe Juliette ale tak z 2016, moze coś doradzicie? Czy Dalej alfy sa takie pusujace sie czy juz jest duzo lepiej?
Offline

Kawa

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): 23 sie 2018, o 08:37

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post20 wrz 2020, o 17:21

Witam
Nowe alfy są ok
Offline

zwariowanapredkosc

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): 5 cze 2019, o 13:18

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post25 wrz 2020, o 07:01

Skoro poruszamy już temat zakupu samochodu, to powiedźcie mi proszę, jak finansujecie zakup takiego nowego auta? Sam przymierzam się do zakupu nowego pojazdu dla siebie i przyznam szczerze, że myślę nad kredytem. Nie będę tutaj przed wami ukrywał, że chciałbym postawić na kredyt gotówkowy. Tylko tutaj pojawia się pytanie, jaki wybrać? Trochę już poczytałem i porozmawiałem z najbliższymi. To właśnie dzięki moim najbliższym dowiedziałem się o tej https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/ ofercie kredytów gotówkowych. Z tego co miałam okazję przeczytać na stronie, mają naprawdę szeroki wybór, aż sam nie wiem, ku jakiej opcji skierować swoją uwagę. Czy ktoś z was miał może okazję korzystać i mógłby powiedzieć coś od siebie np. o mistrzowskim kredycie gotówkowym? Nie muszę chyba wspominać, że takie informacje będę dla mojej osoby bardzo przydatne. Dzięki za pomoc i wszystkie odpowiedzi. Chciałbym się już cieszyć nowym samochodem, mam nadzieję, że dzięki waszej pomocy stanie się do szybko!
Offline

mczay

  • Posty: 1196
  • Dołączył(a): 21 lut 2019, o 16:03

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post30 wrz 2020, o 13:59

A myślałeś może o marce Mini? Moja żona ma takie auto już kilka lat i jest zadowolona, nie pali wiele, mało awaryjne. A kupiła je w Katowicach w Bawarii Motors Mini, tam mieli najlepszą ofertę więc warto sprawdzić dealera.
Offline

adam142

  • Posty: 256
  • Dołączył(a): 12 maja 2021, o 06:34

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post31 sie 2021, o 10:39

Wszystkim szukającym sprawdzonego portalu o tematyce motoryzacyjnej polecam sprawdzić stronę https://motopl.com/2021,coupe-2296.html , gdzie znajdziecie wiele interesujących artykułów. W razie jakichkolwiek pytań, wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Offline

Pink_one

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): 26 lip 2021, o 16:04

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post17 wrz 2021, o 08:15

Jeśli jesteś na etapie zakupy auta to warto znać różne opcje. Świetne oferty jak dla mnie zarówno aut nowych, jak i używanych można znaleźć na stronie salonu Dukiewicz https://dukiewicz.pl/typ/salon-samochod ... amochodow/ Jest to dealer kilku marek, a więc dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego w dodatku w razie czego mają też u siebie serwis, co mnie zdecydowanie przekonuje.
Offline

malma

  • Posty: 15
  • Dołączył(a): 12 paź 2021, o 13:11

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post12 paź 2021, o 13:18

Bardzo chętnie doradzają klientom.
Offline

michal2468

  • Posty: 762
  • Dołączył(a): 9 mar 2019, o 15:58

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post15 paź 2021, o 14:48

Ja tak trochę z innej beczki. Chciałem polecić katalog wycieraczek do Dacii zobaczcie sobie bo oni mają bardzo szeroką ofertę na wycieraczki dobrej jakości do wszystkich marek i modeli . Sprawdźcie.
Offline

marian84

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): 26 paź 2021, o 14:29

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post26 paź 2021, o 14:46

Wszystko zależy od tego czym jej się najwygodniej jeździ.
Offline

gking

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): 28 paź 2021, o 12:41

Re: Poszukiwania pojazdu dla żonki

Post28 paź 2021, o 12:44

A może zastanów się na jakimś elektrykiem?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Chcę kupić auto

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości